Newsy bukmacherskie

Interbookie bez żalu żegna się z typerem Kojonkoskim!

Udostępnij:
FacebookTwitter

Wyjątkowo krótka i nieudana okazała się współpraca portalu Interbookie.pl z typerem o pseudonimie Kojonkoski. Seria jego fatalnych typów zmusiła nas do zrezygnowania z jego usług.

Przed nawiązaniem współpracy testowaliśmy go przez dłuższy okres czasu i jego statystyki pozwalały wierzyć, że będzie on solidnym wsparciem i mocnym punktem naszego portalu. Niestety. Rzeczywistość okazała się nieco inna i po raz kolejny potwierdziło się, że bukmacherka to ciężki kawałek chleba.

Na pokładzie pozostaje ciągle John W, który nie ma takich wahań formy i od wielu lat gwarantuje solidne i co najważniejsze stabilne statystyki.

Z naszej strony możemy Was jedynie przeprosić za “dokonania” Kojonkoskiego, mamy nadzieję, że ten chwilowy epizod nie nadwyrężył zbytnio Waszego portfela oraz zaufania do Interbookie.pl. Jednocześnie pragniemy poinformować, że od kilku miesięcy testujemy kolejnego typera, którego specjalnością są zakłady Over 1 do przerwy. Na ten moment jego statystyki są więcej niż obiecujące, jednak mając w pamięci wpadkę z Kojonkoskim dajemy sobie jeszcze nieco czasu na decyzję o zaproszeniu go do naszego teamu.

Zobacz typy bukmacherskie Johna W.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

Drogi Krzysiek Nce! Szanujemy Twoję opinię, co nie znaczy że się z nią zgadzamy :) Jak doskonale wiesz (albo nie), bukmacherka nie polega na trafieniu pojedynczego zakładu, ale na minimalizowaniu ryzyka i utrzymywaniu się na powierzchni na dłuższą metę. To fakt - typ na United okazał się niewypałem, jednak był naszym zdaniem w pełni uzasadniony. Niestety. Możemy rozkminić dany mecz na każdy możliwy sposób, a na końcu i tak 22 facetów wychodzi na boisko i decydują "detale" oraz poniekąd przypadek. Powodzenia w kolejnych zakładach

Avatar

Nie nadawajcie na gościa który popełnił kilka błędów sorry często korzystam z waszych typów pech chce że ani jeden kupon nie wszedł mi z waszych przewidywań :) nawet dziś odważyłem postawić większą stawkę w totomixie na Man Utd wygra do zera wiecie chyba jak było :) Poza tym tylko kilka opcji wchodzi w Wasze przewidywania. Jestem bardziej nastawiony na to że Jesteście agentami któregoś z buków niż osobami które dążą do tego żeby pomóc innym użytkownikom choć na krótką miarkę skasować na parę zł bukmachera :) :) Sorry ale te typy są do dupy tak na prawdę

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi