Newsy bukmacherskie

Interbookie bez żalu żegna się z typerem Kojonkoskim!

Wyjątkowo krótka i nieudana okazała się współpraca portalu Interbookie.pl z typerem o pseudonimie Kojonkoski. Seria jego fatalnych typów zmusiła nas do zrezygnowania z jego usług.

Przed nawiązaniem współpracy testowaliśmy go przez dłuższy okres czasu i jego statystyki pozwalały wierzyć, że będzie on solidnym wsparciem i mocnym punktem naszego portalu. Niestety. Rzeczywistość okazała się nieco inna i po raz kolejny potwierdziło się, że bukmacherka to ciężki kawałek chleba.

Na pokładzie pozostaje ciągle John W, który nie ma takich wahań formy i od wielu lat gwarantuje solidne i co najważniejsze stabilne statystyki.

Z naszej strony możemy Was jedynie przeprosić za “dokonania” Kojonkoskiego, mamy nadzieję, że ten chwilowy epizod nie nadwyrężył zbytnio Waszego portfela oraz zaufania do Interbookie.pl. Jednocześnie pragniemy poinformować, że od kilku miesięcy testujemy kolejnego typera, którego specjalnością są zakłady Over 1 do przerwy. Na ten moment jego statystyki są więcej niż obiecujące, jednak mając w pamięci wpadkę z Kojonkoskim dajemy sobie jeszcze nieco czasu na decyzję o zaproszeniu go do naszego teamu.

Zobacz typy bukmacherskie Johna W.

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi