Newsy bukmacherskie

Spowiedź typera cz. II

Udostępnij:
FacebookTwitter

Poznajcie Kosmo365, jednego z najlepszych polskich typerów bukmacherskich ostatniej dekady (z oczywistych przyczyn zmieniliśmy jego nick). Tylko u nas opowiada o tym, jak wyglądała jego droga do sukcesu. Zapraszamy do przeczytania wywiadu z nim. 

W pierwszej części wywiadu, którą możecie przeczytać tutaj, nasz bohater opowiedział m.in. o tym, skąd wzięła się jego pasja do zakładów oraz stwierdził, że początki wcale nie były łatwe. Dziś zapraszamy Was na dalszą część, w której zdradzi, jakich błędów warto się wystrzegać, aby odnieść sukces w zakładach bukmacherskich. Przyjemnej lektury.
 

 • Sporo przegrałeś w tamtym okresie?
   
 • Zależy co dla Ciebie oznacza sporo? Dla jednych będzie to miesięczna pensja, a dla innych kawalerka w centrum Warszawy.
   
 • Ok, zapytam inaczej. Ile wtedy przegrałeś?
   
 • Sorry, ale jeśli oczekujesz tu konkretnej kwoty, to Cię rozczaruję. Po pierwsze nie do końca wiem, bo nigdy tego nie liczyłem, a nawet gdybym wiedział, to i tak bym Ci nie powiedział. Pracowałem, zarabiałem, przegrywałem, pożyczałem, wygrywałem, przegrywałem i tak w kółko - tak to mniej więcej wyglądało przez kilka lat. Myślę, że uzbierałoby się na średniej klasy samochód.
   

Przeczytaj całą drugą część artykułu

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

 • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
 • Lines and paragraphs break automatically.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi