Newsy bukmacherskie

Spowiedź typera cz. II

Poznajcie Kosmo365, jednego z najlepszych polskich typerów bukmacherskich ostatniej dekady (z oczywistych przyczyn zmieniliśmy jego nick). Tylko u nas opowiada o tym, jak wyglądała jego droga do sukcesu. Zapraszamy do przeczytania wywiadu z nim. 

W pierwszej części wywiadu, którą możecie przeczytać tutaj, nasz bohater opowiedział m.in. o tym, skąd wzięła się jego pasja do zakładów oraz stwierdził, że początki wcale nie były łatwe. Dziś zapraszamy Was na dalszą część, w której zdradzi, jakich błędów warto się wystrzegać, aby odnieść sukces w zakładach bukmacherskich. Przyjemnej lektury.
 

 • Sporo przegrałeś w tamtym okresie?
   
 • Zależy co dla Ciebie oznacza sporo? Dla jednych będzie to miesięczna pensja, a dla innych kawalerka w centrum Warszawy.
   
 • Ok, zapytam inaczej. Ile wtedy przegrałeś?
   
 • Sorry, ale jeśli oczekujesz tu konkretnej kwoty, to Cię rozczaruję. Po pierwsze nie do końca wiem, bo nigdy tego nie liczyłem, a nawet gdybym wiedział, to i tak bym Ci nie powiedział. Pracowałem, zarabiałem, przegrywałem, pożyczałem, wygrywałem, przegrywałem i tak w kółko - tak to mniej więcej wyglądało przez kilka lat. Myślę, że uzbierałoby się na średniej klasy samochód.
   

Przeczytaj całą drugą część artykułu

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

 • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
 • Lines and paragraphs break automatically.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi