Newsy bukmacherskie

Statystyki darmowych typów

Teraz na Interbookie masz możliwość śledzenia statystyk naszego typera. Po każdym spotkaniu automatycznie rozliczany jest yield oraz ilość jednostek.

Zdecydowaliśmy się na pokazywanie wyników dla 200 ostatnich spotkań oraz od początku typowania na Interbookie, aby przedstawiać formę typera na bieżąco.

Jak widać wyniki są całkiem dobre. Yield ponad 7,5% po ostatnich 200 spotkaniach to wynik bardzo dobry porównywalny do drogich typerów na płatnych serwisach!

Nie zrażajmy się czasami kilkoma przegranymi z rzędu. Każdemu typerowi się to zdarza nie ważne jaki byłby dobry. Skupmy się raczej na statystykach długo terminowych. Pamiętajmy w zakładach bukmacherskich wygrywają tylko cierpliwi z ogromna wiedzą porównywalną do bukmacherów.

JohnW gra typuje przede wszystkim piłkę nożną (liga niemiecka, angielska, włoska, polska, rosyjska, hiszpańska, europejskie puchary), czasami możemy się też spodziewać kursów na koszykówkę czy piłkę ręczną. Najbardziej lubi grać valubety opierając się przede wszystkim na formie zespołów, kontuzjach graczy czy czerwonych kartkach. Zdecydowanie nie stara się faworyzować żadnego z zespołu choć boi się grać przeciwko Bayernowi Monachium, Barcelonie, Realowi i Manchesterowi City bo jak twierdzi ryzyko jest zbyt duże.

JohnW przy typowaniu używania stawkowania od 1 do 10 jednostek.

Mamy nadzieję, ze JohnW utrzyma formę co przełoży się na zyski u bukmacherów.

Wysokich wygranych życzy zespół Interbookie!

 

Uwaga: Serwis Interbookie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne straty z korzystania z darmowych typów lub analiz. Typy wystawiane przez typera mają jedynie charakter informacyjny. Każda osoba, która korzysta z treści, typów, analiz z Interbookie.pl robi to na własną odpowiedzialność i nie może rościć ewentualnych strat z powodu ich wykorzystania.

Darmowe typy na Interbookie.pl

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi