Newsy bukmacherskie

Uzależnienie od hazardu

Hazard i zakłady bukmacherskie z założenia powinny być nieszkodliwą rozrywką, przyjemnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. I zazwyczaj tak właśnie jest. Gorzej jeśli ta rozrywka przeradza się w nałóg, a zamiast miłego hobby staje się przyczyną problemów finansowych i osobistych.

Czy zakłady bukmacherskie to na pewno hazard?

Bukmacherskie zakłady sportowe uważane są za jedną z gałęzi szeroko pojmowanego przemysłu hazardowego. My mamy na ten temat nieco inne zdanie i oddzielamy te dwie rzeczy. Według nas hazardem jest typowanie, na którym polu zatrzyma się wirująca kulka lub liczenie na łut szczęścia i pomyślne rozdanie przy karcianym stole. Przyznacie sami - niewiele od Was w tym momencie zależy. Zakłady sportowe natomiast poza niewielką dozą szczęścia (które zresztą jest nieodzowne w każdej innej dziedzinie życia, chociażby w biznesie), opierają się głównie na wiedzy, doświadczeniu i informacjach. W naszym mniemaniu nie różnią się zatem zbytnio od inwestowania na giełdzie, a jakoś nie słyszeliśmy, żeby maklerów giełdowych nazywano hazardzistami.

Cały artykuł przeczytasz tutaj

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi