Newsy bukmacherskie

Uzależnienie od hazardu

Udostępnij:
FacebookTwitter

Hazard i zakłady bukmacherskie z założenia powinny być nieszkodliwą rozrywką, przyjemnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. I zazwyczaj tak właśnie jest. Gorzej jeśli ta rozrywka przeradza się w nałóg, a zamiast miłego hobby staje się przyczyną problemów finansowych i osobistych.

Czy zakłady bukmacherskie to na pewno hazard?

Bukmacherskie zakłady sportowe uważane są za jedną z gałęzi szeroko pojmowanego przemysłu hazardowego. My mamy na ten temat nieco inne zdanie i oddzielamy te dwie rzeczy. Według nas hazardem jest typowanie, na którym polu zatrzyma się wirująca kulka lub liczenie na łut szczęścia i pomyślne rozdanie przy karcianym stole. Przyznacie sami - niewiele od Was w tym momencie zależy. Zakłady sportowe natomiast poza niewielką dozą szczęścia (które zresztą jest nieodzowne w każdej innej dziedzinie życia, chociażby w biznesie), opierają się głównie na wiedzy, doświadczeniu i informacjach. W naszym mniemaniu nie różnią się zatem zbytnio od inwestowania na giełdzie, a jakoś nie słyszeliśmy, żeby maklerów giełdowych nazywano hazardzistami.

Cały artykuł przeczytasz tutaj

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi