Newsy bukmacherskie

Zakłady na piłkę nożną - znaczenie pierwszego gola w meczu

Sukces najlepszych typerów zajmujących się piłką nożną nie jest dziełem przypadku, lecz efektem ciężkiej i żmudnej pracy. Każdy postawiony przez nich zakład bukmacherski poprzedzony jest wielogodzinną analizą, podczas której najmniejsze detale rozkładane są na czynniki pierwsze. Dziś zastanowimy się, jak ważny w kontekście wyniku końcowego jest pierwszy gol w meczu.

Czy pierwszy gol w meczu zawsze oznacza zwycięstwo?

Wszyscy piłkarze, niezależnie od tego, czy na co dzień występują przed wielotysięczną publicznością na największych stadionach świata, czy kopią się w czoło w jakiejś śmiesznej lidze, mają jedną wspólną cechę (i wcale nie chodzi o to, że uwielbiają piękne dziewczyny i szybkie samochody - albo na odwrót). Otóż pod każdą szerokością geograficzną zawodnicy zawsze znajdą wytłumaczenie swoich niepowodzeń.

Cały artykuł przeczytasz tutaj

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi