Newsy bukmacherskie

Zakłady na piłkę nożną - znaczenie pierwszego gola w meczu

Udostępnij:
FacebookTwitter

Sukces najlepszych typerów zajmujących się piłką nożną nie jest dziełem przypadku, lecz efektem ciężkiej i żmudnej pracy. Każdy postawiony przez nich zakład bukmacherski poprzedzony jest wielogodzinną analizą, podczas której najmniejsze detale rozkładane są na czynniki pierwsze. Dziś zastanowimy się, jak ważny w kontekście wyniku końcowego jest pierwszy gol w meczu.

Czy pierwszy gol w meczu zawsze oznacza zwycięstwo?

Wszyscy piłkarze, niezależnie od tego, czy na co dzień występują przed wielotysięczną publicznością na największych stadionach świata, czy kopią się w czoło w jakiejś śmiesznej lidze, mają jedną wspólną cechę (i wcale nie chodzi o to, że uwielbiają piękne dziewczyny i szybkie samochody - albo na odwrót). Otóż pod każdą szerokością geograficzną zawodnicy zawsze znajdą wytłumaczenie swoich niepowodzeń.

Cały artykuł przeczytasz tutaj

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi