Wydarzenia Sportowe

Zakład na Mistrzostwa świata 2018

Darmowe typy bukmacherskie i analiza meczu Czarnogóra - Polska

Już w najbliższą niedzielę podopiecznych Adama Nawałki czeka mecz na gorącym terenie w Podgoricy. Gospodarze to u siebie drużyna nieprzyjemna dla każdego rywala w Europie, a jak poradzą sobie Biało - Czerwoni? Czarnogóra vs Polska - oto nasze typy bukmacherskie na to spotkanie.
Jak wykorzystać spadki kursów?

Jak wykorzystać spadki kursów?

Każdy sposób na postawienie zwycięskiego zakładu bukmacherskiego jest dobry. Doświadczeni typerzy poza zdobywaniem jak największej liczby informacji na temat konkretnego zdarzenia, obserwują również ruchy kursów. Czy gwałtowny spadek kursu zawsze oznacza pewniaka? Przekonajmy się.
Dlaczego warto mieć konto u kilku bukmacherów?

Dlaczego warto mieć konto u kilku bukmacherów?

Jak zapewne wiecie, zdecydowana większość profesjonalnych typerów posiada konta w kilku, a nierzadko w kilkunastu firmach bukmacherskich. Czy zastanawialiście się kiedykolwiek po co? Czy wiecie, jakie niesie to za sobą korzyści? Jeśli nie, to trafiliście w odpowiednie miejsce.
Błędy typerów

Najczęstsze błędy typerów bukmacherskich

Do napisania tego artykułu przymierzaliśmy się od dłuższego czasu, chcieliśmy to jednak zrobić jak najlepiej. Zbieraliśmy zatem informacje, przeprowadzaliśmy wywiady z typerami i analitykami, aby móc pokazać Wam w pigułce, co stoi na przeszkodzie w osiągnięciu sukcesu. I oto jest. Poznajcie najczęstsze błędy typerów bukmacherskich.
Zakłady na eliminacje World Cup 2018

Darmowe typy bukmacherskie i analiza meczu Rumunia - Dania.

Rumunia vs Dania - zarówno dla jednej, jak i dla drugiej drużyny to kluczowy mecz w eliminacjach World Cup 2018. Poznajcie nasze typy bukmacherskie na to spotkanie. 
Zakłady na eliminacje World Cup 2018

Darmowe typy bukmacherskie i analiza meczu Anglia - Litwa

Anglia vs Litwa - Anglicy w eliminacjach World Cup 2018 nie stracili póki co nawet gola i pewnie zmierzają po triumf w grupie F. Sprawdźcie nasze typy bukmacherskie na to spotkanie.
Zakłady na eliminacje World Cup 2018

Darmowe typy bukmacherskie i analiza meczu Portugalia - Węgry

Portugalia vs Węgry w eliminacjach World Cup 2018. Oba zespoły grały do tej pory całkiem nieźle i ten mecz może okazać się jednym z kluczowych w tej grupie. Poznajcie nasze typy bukmacherskie na to spotkanie.
Zakłady na eliminacje World Cup 2018

Darmowe typy bukmacherskie i analiza meczu Bułgaria - Holandia

Bułgaria vs Holandia - od razu po losowaniu wiadomo było, że rywalizacja o awans z grupy A będzie trwała do ostatniej minuty ostatniego meczu eliminacyjnego - i tak też się dzieje. Poznajcie nasze typy bukmacherskie na to spotkanie.