Nowości bukmacherskie

Bet365 wycofuje się z Polski

Bet365 wycofuje się z Polski!!!

Spory cios dla typerów znad Wisły. Firma bukmacherska Bet365 wydała komunikat, w którym oświadcza, że w związku z wchodzącą w życie ustawą hazardową, od 30 marca 2017 roku nie będzie obsługiwać klientów z Polski.
Zakłady na Ligę Mistrzów

Kursy bukmacherów na Ligę Mistrzów

Chyba żadne piłkarskie rozgrywki nie elektryzują kibiców na całym świecie w równym stopniu co Liga Mistrzów. Niedługo po losowaniu par ćwierćfinałowych topowe firmy bukmacherskie wystawiły swoje kursy na poszczególne mecze.
Zapowiedź meczu Juventus - Barcelona

Jak ugryźć wielką kasę? Zapowiedź meczu Juventus - Barcelona

Juventus vs Barcelona w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Fanów na całym świecie elektryzuje nie tylko sam mecz, ale również ponowne starcie Luisa Suareza z Giorgio Chiellinim. Firma bukmacherska Unibet wypuściła nawet z tej okazji specjalną serię zakładów.
Zakłady na Donalda Trumpa

Nowa sekcja zakładów bukmacherskich o prezydencie Trumpie od Paddy Power

Znany ze swoich zakładów specjalnych, bukmacher Paddy Power utworzył nową sekcję na swojej stronie, na której znaleźć można ponad sto zakładów związanych z nowym Prezydentem Stanów  Zjednoczonych, Donaldem Trumpem.
Zakłady na KSW39

Popek vs Burneika - zakłady bukmacherskie na KSW 39: Colosseum

Prawdziwa gratka dla fanów MMA i zakładów sportowych - firma bukmacherska Unibet przedstawiła swoją ofertę na majową walkę Popek vs Hardkorowy Koksu podczas gali KSW 39: Colosseum.
Zakłady na FA Cup

Jak ze ”stówy” zrobić 900, czyli gruby na bramkę!

Wayne Shaw, rezerwowy bramkarz V - ligowego Sutton United, zakończył karierę po tym, jak podczas meczu z Arsenalem zjadł pasztecik, co jak się później okazało, było częścią zakładu bukmacherskiego.
Bet365 edycja zakładu

Edytuj zakład - nowa funkcja od bukmachera Bet365

Doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników akumulowanych zakładów sportowych w Bet365. Bukmacher proponuje swoim klientom nową opcję, dzięki której każdy typer ma możliwość edytowania swoich wyborów, aż do momentu zakończenia ostatniego zdarzenia na kuponie.
Zakłady na Ligę Mistrzów

Bukmacherzy oferują promocje na Ligę Mistrzów

Po krótkiej przerwie rozgrywki wznawia najlepsza piłkarska liga świata - Champions League. Z tej okazji porównaliśmy dla Was ofertę zaproponowaną przez topowe firmy bukmacherskie na mecze Ligi Mistrzów. Który bukmacher oferuje wyższe kursy, a który ma najlepsze bonusy? Sprawdźmy.