Newsy bukmacherskie

13-letni Brytyjczyk przegrał 400 tysięcy złotych w zakładach bukmacherskich!!!

Udostępnij:
FacebookTwitter

Poznajcie ciemną stronę zakładów bukmacherskich. Nieletni obywatel Wielkiej Brytanii zadłużył karty kredytowe swojego ojca na 80,000 funtów, czyli ok. 400,000 złotych.

  • Nastolatek uzależniony od hazardu

Zakłady bukmacherskie to nie tylko ogromne sportowe emocje i radość z wygranych kuponów, ale również niejednokrotnie łzy rozpaczy i dramat wielu ludzi, o czym będąc wobec Was uczciwymi, staramy się co jakiś czas przypominać. Historia jest szczególnie dramatyczna, kiedy w sidła uzależnienia od hazardu wpada nastolatek lub - jak w tym przypadku - dziecko!

13-letni Brytyjczyk, jak sam przyznaje, uzależnił się w momencie postawienia pierwszego zakładu online. Przez niedługi okres przegrał w internecie 80 tysięcy funtów! Przez cały ten czas korzystał ze służbowych kart kredytowych swojego ojca, który nie będąc informowanym przez bank o ogromnych transferach pieniędzy niczego nie podejrzewał.

Chłopiec przyznał, że na jeden zakład przeznaczał średnio po kilka tysięcy funtów, a sam proces rejestracji konta i weryfikacji danych uważa za dziecinnie łatwy. Mając kartę kredytową i jej dane oraz dane właściciela, żaden bukmacher nie odmówił mu założenia konta gracza. Według brytyjskich władz liczba osób uzależnionych od hazardu w wieku 11-16 lat to ponad 25 tys.

Przeczytaj więcej o uzależnieniu od hazardu

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

tyle to ja przegrywam tygodniowo

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi