Newsy bukmacherskie

Afera korupcyjna z zakładami bukmacherskimi w tle w ukraińskim futbolu.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Nawet 70 procent zespołów grających w czterech najwyższych klasach rozgrywkowych na Ukrainie mogło czerpać korzyści z nielegalnych zakładów bukmacherskich.

  • Ponad 300 osób zamieszanych w nielegalne zakłady bukmacherskie na Ukrainie

Tam gdzie są ogromne pieniądze, tam są przekręty. Korupcja w sporcie to rzecz stara jak świat i chyba nikt specjalnie się nie dziwi słysząc o kolejnym ustawionym przez przestępców meczu. Jednak skala i liczby dotyczące afery w ukraińskiej piłce porażają!

Z 52 zespołów występujących w czterech najwyższych ligach mecze ustawiało aż 35, czyli 70% drużyn. W ustawiane mecze zaangażowanych było łącznie 328 osób, graczy, sędziów i właścicieli klubów.

"Znając wcześniej wyniki meczów, uczestnicy przestępczych grup robili zakłady w firmach bukmacherskich zarejestrowanych w Azji i uzyskiwali ogromne dochody. Dzięki anonimowości i brakowi transparentności totalizatorów w tych krajach ów biznes futbolowy przynosił jego organizatorom do 5 mln dolarów rocznie" - twierdzi MSW Ukrainy Arsen Awakow.


Największe skandale korupcyjne w sporcie w ostatnich latach

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

wooooow, niesamowite. Korupcja u ruskich ! Milicjaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!! Z choinki się urwaliście? Jaki skandal? Po prostu opinia publiczna dowiedziała się o tym, o czym doskonale wiedzą wszyscy, tylko nie ci co powinni. Myślicie że u nas jest lepiej? W jednej kolejce LEch, Legia i Jaga przegrywają u siebie, a za tydzien wygrywają na wyjezdzie, żeby za dwa znów przegrać u sibie. Interes się kreći

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi