Newsy bukmacherskie

Bukmacherzy spoza Unii Europejskiej odporni na wszelkie regulacje

Świat nie kończy się na Unii Europejskiej, a w jego najdalszych zakątkach zarejestrowanych jest sporo solidnych i wiarygodnych firm bukmacherskich, które z otwartymi ramionami witają każdego nowego klienta, niezależnie od jego pochodzenia. Oto kilka z nich.


 

  • Coraz większe kłopoty typerów w Europie

Rok po roku, kolejne europejskie rządy robią wszystko, aby uprzykrzyć życie topowym firmom bukmacherskim i przy okazji nam, typerom. Przepisy dotyczące wzajemnych zakładów sportowych online są coraz to bardziej restrykcyjne, a obywatele wielu krajów nie mogą korzystać z usług najlepszych bukmacherów.

A przecież na świecie istnieje wiele solidnych firm oferujących zakłady sportowe, zarejestrowanych z dala od Unii Europejskiej, które działają zgodnie z prawem i nie straszne im są dziwne przepisy uchwalane na Starym Kontynencie oraz wszelkie tąpnięcia na rynku zakładów bukmacherskich. Bez najmniejszych przeszkód mogą się u nich zarejestrować gracze z innych części świata. 

  • Firmy bukmacherskie zarejestrowane poza EU

Jedną z nich jest działający od 1999 roku amerykański bukmacher Sportsbetting, któremu zaufało już ponad milion klientów. To wiarygodna i wielokrotnie nagradzana firma bukmacherska, oferująca szeroki wachlarz zakładów - nie tylko na wydarzenia sportowe. Co zrozumiałe, w ofercie dominują ligi typowo amerykańskie (NBA, NHL, MLB i NFL), jednak zupełnie przyzwoicie wygląda również oferta na europejską piłkę nożną (m. in. handicapy azjatyckie) oraz tenis ziemny. Zarówno przy depozycie, jak i wypłacie Sportsbetting respektuje większość metod płatniczych. Także akcje promocyjne tej firmy bukmacherskiej powinny zadowolić nawet najbardziej wymagających typerów. Już na starcie każdy nowy klient otrzymuje 75% Bonus Powitalny od pierwszego depozytu (max. 1000$), a każdy następny depozyt podlega 25% Bonusowi od wpłacanej kwoty (max. 1000$).  

Jeszcze dłużej na rynku sportowych zakładów wzajemnych działa inny amerykański bukmacher - Intertops. Pierwszy zakład przyjął on już w 1983 roku, a od 1996 działa online. Z proponowanych ponad 4000 zakładów dziennie, spora ilość dotyczy dyscyplin popularnych w Stanach Zjednoczonych, jednak bez problemu znajdą coś dla siebie również typerzy z Europy. Spora lista akceptowanych metod płatniczych sprawia, że zarówno złożenie depozytu, jak i wypłata środków nie stanowią najmniejszego problemu. Nowych klientów bukmacher kusi Bonusem Powitalnym o wartości 200$.

Równie przyzwoicie wygląda oferta od firmy bukmacherskiej Betonline, która zakłady na wydarzenia sportowe proponuje od 2004 roku. Nikogo nie powinien dziwić fakt, że w ofercie tego bukmachera dominują amerykańskie ligi narodowe, jednak oferta na pozostałe dyscypliny jest również bardzo przyzwoita (nie brakuje chociażby tak cenionych przez typerów azjanów). Więcej, niż przyzwoicie wyglądają również akcje promocyjne tego bukmachera. Każdy klient otrzyma 50% Bonus Powitalny od pierwszego depozytu (max. 2500$), gwarantowany 25% Bonus od każdego kolejnego depozytu (max. 1000$) oraz 100$ za każdą osobę, która założy konto dzięki jego poleceniu.

Komentarze

Avatar

a takie cuda to wogóle legalne są, czy mi zapuka macierewicz rano do drzwi?

Avatar

ok, ale jak z wypłacalnością i wiarygodnością takich wynalazków? Czy na pewno można im zaufać? Nie mówię tu o przesłaniu kilku dolców, ale o regularnej, grubej grze. Nie chciałbym aby pewnego dnia okazało się, że moja kasa wyparowała z konta jakiegoś dzikiego buka zarejestrowanego w kraju, którego nawet nie umiem odnaleść na mapie, ani nazwy wymówić poprawnie

Avatar

czyli co proponujecie? Samemu wyjechać na Kostarykę, czy poszukać buka zarejestrowanego w tamtej części świata?

Avatar

No cóż, dlatego przeniosłem się do Totolotka aktualnie i już kończę obracać bonus 100% do 700 złotych, a dzięki pobraniu aplikacji mobilnej podatek jest o połowę mniejszy, więc jak ktoś rozważa przejście do polskiej firmy to polecam.

Avatar

jak to jest że większość buków działa w krajach, które nawet trudno znaleźć na mapie?

Avatar

a wystarczy wyjechać na Słowację i problem z głowy...

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi