Newsy bukmacherskie

Bukmacherzy starają się o licencję w Polsce

Obowiązująca od 1 lipca ustawa hazardowa spowodowała niemałe zamieszanie na polskim rynku zakładów sportowych. Zdecydowana większość zagranicznych bukmacherów zawiesiła działalność w naszym kraju, co nie znaczy, że zakończyła ją definitywnie i nieodwracalnie.

 • Kolejni bukmacherzy składają wnioski o polską licencję

Co prawda na ten moment lista firm bukmacherskich oferujących zakłady sportowe w Polsce wygląda dość mizernie, jednak wszystko wskazuje na to, że jest to sytuacja przejściowa i z czasem wszystko wróci do normy. Dotarliśmy do informacji, że na tę chwilę wniosek o przyznanie polskiej licencji w Ministerstwie Finansów złożyło 15 bukmacherów - 8 firm zamierza proponować swoją ofertę na zakłady online, natomiast 7 planuje otworzyć punkty stacjonarne.

Trudno na ten moment mówić o szczegółach, gdyż pracownicy resortu są bardzo tajemniczy, natomiast z nieoficjalnych informacji wynika, że na polski rynek powrócą Unibet, Bet-at-home oraz Bwin. Lada dzień działalność  w naszym kraju planuje rozpocząć Superbet - bukmacher od lat z powodzeniem funkcjonujący na rynku rumuńskim.

 • Na polskim rynku działają legalne firmy bukmacherskie

Na ten moment polscy gracze nie mogą “legalnie” korzystać z topowych bukmacherów zagranicznych, co nie oznacza, że zupełnie nie ma gdzie obstawiać zakładów. Jak już wspominaliśmy, lista firm posiadających licencję polskiego rządu nie jest póki co imponująca, lecz mamy nadzieję graniczącą niemalże z pewnością, że ta sytuacja niebawem ulegnie zmianie.

 • Fortuna - czeska firma bukmacherska od kilkunastu lat działająca także w Polsce. W naszym kraju Fortuna posiada ponad 500 punktów stacjonarnych, zatrudnia ponad 1000 pracowników, a od 2010 roku jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Bukmacher Fortuna to gwarancja bezpieczeństwa powierzonych środków, dlatego liczba jego klientów ciągle rośnie.
   
 • forBET - polska firma bukmacherska obecna na rynku zakładów od 2016 roku. Co ważne, ten bukmacher skupia się wyłącznie na działalności online, przez co może pozwolić sobie na zaoferowanie całkiem niezłych kursów.
   
 • LV Bet - legalny bukmacher, działajacy na bazie polskiej licencji. Na rynku zakładów sportowych serwis obecny jest zaledwie od 2016 roku, jednak bogata oferta na zakłady sportowe sprawiła, że zaufało mu już wielu klientów.
   
 • Totolotek - polski bukmacher oferujący zakłady sportowe online od 2013 roku. Wizytówką firmy jest solidna oferta na zakłady sportowe oraz przyzwoity bonus powitalny.

Pełna lista bukmacherów internetowych.

Komentarze

Avatar

To świetna informacja. Mocno trzymam kciuki za to, by Unibet uzyskał licencje na oferowanie zakładów bukmacherskich w Polsce.

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

 • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
 • Lines and paragraphs break automatically.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi