Newsy bukmacherskie

Bukmacherzy starają się o licencję w Polsce

Obowiązująca od 1 lipca ustawa hazardowa spowodowała niemałe zamieszanie na polskim rynku zakładów sportowych. Zdecydowana większość zagranicznych bukmacherów zawiesiła działalność w naszym kraju, co nie znaczy, że zakończyła ją definitywnie i nieodwracalnie.

  • Kolejni bukmacherzy składają wnioski o polską licencję

Co prawda na ten moment lista firm bukmacherskich oferujących zakłady sportowe w Polsce wygląda dość mizernie, jednak wszystko wskazuje na to, że jest to sytuacja przejściowa i z czasem wszystko wróci do normy. Dotarliśmy do informacji, że na tę chwilę wniosek o przyznanie polskiej licencji w Ministerstwie Finansów złożyło 15 bukmacherów - 8 firm zamierza proponować swoją ofertę na zakłady online, natomiast 7 planuje otworzyć punkty stacjonarne.

Trudno na ten moment mówić o szczegółach, gdyż pracownicy resortu są bardzo tajemniczy, natomiast z nieoficjalnych informacji wynika, że na polski rynek powrócą Unibet oraz Bwin. Mówi się także, że działalność  w naszym kraju planuje rozpocząć Superbet - bukmacher od lat z powodzeniem funkcjonujący na rynku rumuńskim.

Sytuacja jest bardzo dynamiczna i niemalże każdego tygodnia docierają do nas nowe informacje. Pozostaje mieć nadzieję, że rynek zakładów bukmacherskich w Polsce się ustabilizuje, a typerzy znad Wisły znów bedą mogli korzystać z usług topowych bukmacherów. O sprawie będziemy informować na bieżąco.   

 

Komentarze

Avatar

To świetna informacja. Mocno trzymam kciuki za to, by Unibet uzyskał licencje na oferowanie zakładów bukmacherskich w Polsce.

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi