Newsy bukmacherskie

Którzy bukmacherzy akceptują typerów z Polski?

W związku z planowaną nowelizacją ustawy hazardowej, wiele firm bukmacherskich postanowiło wycofać się z polskiego rynku. Sprawdźmy zatem, którzy bukmacherzy nadal oferują swoje usługi graczom z Polski.

 

  • Spore zamieszanie po wyjściu Bet365 z Polski

Niedawna informacja o zaprzestaniu przez firmę bukmacherską Bet365 działalności na terenie Polski wywołała spore poruszenie na rynku zakładów bukmacherskich w naszym kraju (o całej sprawie pisaliśmy tutaj). Tysiące graczy muszą z dnia na dzień rozglądać się za nowym bukmacherem, dlatego postanowiliśmy Wam nieco pomóc w wyborze nowego serwisu. Oto lista firm bukmacherskich, które respektują graczy z Polski:

  • U którego bukmachera założyć konto?

Ciekawe akcje promocyjne czekają na typerów, którzy zdecydują się założyć konto w Unibet. Każdy nowy klient tej firmy bukmacherskiej może liczyć na Bonus Powitalny w postaci Zakładu Bez Ryzyka do 200 PLN. Jak to działa? Wystarczy zarejestrować swoje konto w Unibet i zapisać się do promocji. Pierwszy przedmeczowy zakład o wartości do 200 PLN i kursie minimalnym 1.40 będzie Zakładem Bez Ryzyka. Jeśli okaże się on zwycięski, bonus zostanie uznany za wykorzystany. Jeśli przegrany, gracz otrzyma zwrot o równowartości zakładu w postaci środków bonusowych. Poza ww. serwis proponuje również inne promocje, m. in. Bezpieczne 90+ oraz 100 PLN za każdą osobę, która założy konto z naszego polecenia (max. 500 PLN).

Aż do 350 PLN środków na grę proponuje swoim nowym klientom firma bukmacherska Bet-at-home. Aby wziąć udział w promocji wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny i zapisać się do bonusu FIRST. Pierwszy depozyt złożony przez gracza na swoim koncie u tego bukmachera, zostanie powiększony o 50% - max. o 350 PLN.

Nieco skromniej wygląda polityka promocyjna bukmachera Betway, m. in. Darmowe Zakłady do 100 PLN na NBA, Cashbacki na NHL do 200 PLN oraz Darmowe Zakłady na tenis ziemny do 100 PLN.

Ciekawa niespodzianka powitalna czeka na graczy, którzy zdecydują się założyć konto w Betclic. Dzięki ofercie cashback, pierwszy zawarty zakład będzie Zakładem Bez Ryzyka, a maksymalna wartość zwrotu może wynieść aż 200 PLN. Co ważne, zwrócone środki nie podlegają żadnemu obrotowi, lecz można je natychmiast wypłacić - oczywiście można również obstawić kolejny zakład. Inne mniejsze promocje to chociażby 40 PLN za każdego zaproszonego znajomego oraz zwrot 40 PLN na zakłady mobilne. 

Zazwyczaj sporo akcji marketingowych proponuje firma bukmacherska Expekt. Główny to oczywiście oferta powitalna w postaci Zakładu Bez Ryzyka do 222 PLN. Poza tym szereg mniejszych, ale całkiem przyzwoitych bonusów na różne dyscypliny, m. in. tenis ziemny, NHL oraz nagroda 40 PLN za polecenia znajomego. 

Komentarze

Avatar

jeśli coś jest proste to trzeba dać do tego dostęp politykom, szybko przestanie być!!!!

Avatar

Po roku Pis zrobił porządek z 1)mafią paliwową, 2) mafią bukamcherską, 3) wyłudzaczami vatu. A przez tyle lat słyszałem jedynie że sie nie da i sie nie da. Otóż DA SIĘ

Avatar

dajcie trochę czasu ludziom na ogarniecie tego bałaganu. Założe się że za rok lub 2 większość ffirm wystąpi o polską licencję i znów będzie działać w naszym kraju

Avatar

bwin, unibet, betat home, betsson prawdopodobnie wróci. Nie siejcie paniki. Bet365 też wróci za rok

Avatar

bwin wystąpi o licencję. Bida ale zawsze coś

Avatar

no nic, trzeba wyjechac do czech albo na słowację i tam się postarać o obywatelstwo

Avatar

Do Koszalina z południa nie pojadę :P

Avatar

odpowiedź brzmi STS. Np w Koszalinie na ul. Floriańską zapraszam :D pzdr

Avatar

trzeba bedzie latać do punktów, nie ma wyjscia. Przynajmniej limitów nie zakłada :D

Avatar

Czy to jest pełna lista?
Co z expekt?

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.