Newsy bukmacherskie

Wysoka wygrana w zakładach bukmacherskich!

W firmie Expekt gracz ze Szwecji wygrał ogromną sumę pieniędzy. Zobacz kupon szczęśliwego typera.

Fantastyczny weekend dla gracza ze Szwecji, który postawił kupon składający się z ośmiu meczy (tylko piłka nożna Włochy, Hiszpania) Zagrał za stawkę 7500 koron (ok. 845 Euro) z AKO 231,58. Wygrana to aż 1736850 koron czyli 192 000 Euro.

Gracz po wygranej podkreślił, że „ To było super uczucie, gdy sędzia odgwizdał koniec spotkania w ostatnim typowanym meczu, nie spodziewałem się takiej wygranej, a znaczną jej część postanowiłem przeznaczyć na akcję humanitarną na Filipinach”. Po czym dodał również „W zakładach gram od wielu lat i kiedyś już byłem o krok od tak wysokiej wygranej, lecz wówczas ostatni mecz mi zwyczajnie nie wszedł. Teraz moje przeczucie okazało się trafne.”

Czekamy na Wasze kupony, które chętnie umieścimy na stronie.  :)

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi