Newsy bukmacherskie

6 lat dyskwalifikacji dla angielskiego piłkarza za nielegalne obstawianie zakładów bukmacherskich

Udostępnij:
FacebookTwitter

Zawodnik czwartoligowego angielskiego zespołu Lincoln City został przyłapany na obstawianiu zakładów bukmacherskich na mecze z własnym udziałem. Kara? 6 lat dyskwalifikacji!!!

  • Surowa kara dla angielskiego piłkarza za granie u bukmachera

26-letni Bradley Wood, do niedawna piłkarz grającego w angielskiej League Two Lincoln City, został zdyskwalifikowany przez angielską federację piłkarską na 6 lat po tym, jak wyszło na jaw, że brał udział w zakładach bukmacherskich, co na Wyspach Brytyjskich traktowane jest jako gigantyczne naruszenie regulaminu i zapisów kontraktowych każdego zawodowego gracza.

Jakby tego było mało, Wood obstawiał u bukmacherów zakłady na mecze ze swoim udziałem. Ponad wszelką wątpliwość udowodniono, że na początku 2017 roku postawił u bukmachera pieniądze na zakłady, że w dwóch spotkaniach Pucharu Anglii przeciwko Ipswich Town i Brighton and Hove Albion otrzyma żółte kartki. Oczywiście tak też się stało, a sam zawodnik zarobił na tych zakładach około 10 tysięcy funtów.

Sprawa jednak szybko się wydała i poza 6-letnią dyskwalifikacją (na boisko będzie mógł wybiec najwcześniej na wiosnę 2024) zawodnik zmuszony jest zapłacić grzywnę prawie 4 tysięcy funtów oraz pokryć koszty sądowe w wysokości nieco ponad 1500 funtów.

Przeczytaj więcej o korupcji w sporcie.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi