Analiza meczu Zenit Petersburg – Borussia Dortmund

Liga Mistrzów 2013/14
Darmowe typy & Analiza
na ten mecz
data meczu: 25.02.2014 , 19:00 CET
strefa czasowa:
   kursy:
nasz typ: Zenit St Petersburg 1 lub X 
Rodzaj kursu: DC
Stawka: 3/10
najwyższy kurs 2.06   bukmacher: unibet

Czy przedsezonowe przygotowania Zenitu okażą się wystarczające do osiągnięcia dobrego rezultatu  przed rewanżem?

Ciężki mecz czeka zespół gospodarzy. Liga rosyjska nie rozpoczęła jeszcze sezonu ligowego gdzie moim zdaniem rytm meczowy ma ogromne znaczenie przede wszystkim w rozgrywkach takich jak Liga Mistrzów. Po ostatnich meczach towarzyskich Zenitu ciężko cokolwiek powiedzieć (dwie przegrane w Join Super Cup z Metalist Kharkiv 2:1 oraz Shakhtarem 2:1 oraz wygrana z CSKA Moskwa 2:0)  Wydaje mi się, ze w tych meczach nie prezentowali się dobrze. Z drugiej strony Borussia, która nie dobrze rozpoczęła  sezon w Bundeslidze jednak z meczu na mecz gra coraz lepiej i skuteczniej. Ostatnie wygrane w Werderze 5:1 czy z Eintrachtem Frankfurt 4:0  pokazują, że kryzysu już nie ma. Bukmacherzy w roli zdecydowanego faworyta upatrują zespół gości (kurs 1,85) (remis 3,55 ) (wygrana Zenitu 4,05) . Nie uważam, że w 1/8 Ligii Mistrzów przeciwko liderowi ligi rosyjskiej kurs 1,85 na zwycięstwo Borussi jest zbyt zachęcający choć na zespół gospodarzy też nie postawię. Trudny do typowania mecz w którym wszystko się może zdarzyć.

W przypadku liczby goli jestem skłony grać raczej na poniżej 3 goli (azjatycka suma goli) kurs 1,70. Trzeba zauważyć, że akurat w rozgrywkach Ligii Mistrzów obie drużyny wcale dużo nie strzelają. Inaczej to wprawdzie wygląda w rozgrywkach ligowych jednak system pucharowy i obawa przed stratą bramki u siebie wymaga mniej ryzykownej gry. Moja stawka na under 3 gole 3/10

  • Średnia liczba goli z udziałem Zenitu w Champions League – 2,30
  • Średnia liczba goli z udziałem Borussi w Champions League – 2,80
  • Średnia liczba goli z udziałem Zenitu w lidze rosyjskiej  3,20
  • Średnia liczba goli z udziałem Borussi w lidze niemieckiej – 3,60

Top bonusy bukmacherskie

Bukmacher LV Bet logo
Bonus powitalny do 1000 PLN
Bet-at-home logo
Bonus powitalny, 50% do 350 PLN
Unibet bukmacher
Zgarnij 200 PLN od Unibet

Komentarze

Wpisz znaki, które widzisz na obrazku. (potwierdzanie przy użyciu dźwięku)
Wpisz znaki, które widzisz powyżej; jeśli nie możesz ich przeczytać, potwierdź formularz a wygenerowany zostanie nowy obrazek. Wielkość liter nie ma znaczenia.