Newsy bukmacherskie

Czy częste posiadanie piłki gwarantuje zwycięstwo w meczu?

Wśród piłkarskich kibiców i typerów utrwaliło się przekonanie, że dłuższe utrzymywanie się przy piłce jest niemalże gwarancją sukcesu w każdym meczu. Czy aby na pewno? Przekonajmy się. 

Dowiedz się więcej o wpływie posiadania piłki na wynik meczu.


Ostatnie lata w europejskim futbolu to dominacja hiszpańskiego modelu gry. Świetne przygotowanie techniczne i taktyczne tamtejszych graczy sprawia, że zarówno reprezentacja, jak i kluby odnoszą sukcesy w ostatnich latach. Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, jak posiadanie piłki w meczu przekłada się na jego wynik? Czy drużyna dominująca nad rywalem w tym elemencie zawsze wygrywa spotkanie i czy w dłuższej perspektywie taki styl gry jest zawsze gwarancją sukcesu?
 

Wpływ posiadania piłki na wynik meczu.

Komentarze

Avatar

proste - jeśli masz piłkę przy nodze to nie możesz stracić bramki, bo i jak? Jak piłkę ma przeciwnik to w każdej chwili może ci strzelić gola. Cała prawda o piłce nożnej. \gdyby drużyna posiadała piłkę przez 100% czasu, to niby jak miałaby stracić gola i przegrac mecz?

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi