Czy częste posiadanie piłki gwarantuje zwycięstwo w meczu?

Wpływ posiadania piłki na wynik meczu

Wśród piłkarskich kibiców i typerów utrwaliło się przekonanie, że dłuższe utrzymywanie się przy piłce jest niemalże gwarancją sukcesu w każdym meczu. Czy aby na pewno? Przekonajmy się. 

Dowiedz się więcej o wpływie posiadania piłki na wynik meczu.


Ostatnie lata w europejskim futbolu to dominacja hiszpańskiego modelu gry. Świetne przygotowanie techniczne i taktyczne tamtejszych graczy sprawia, że zarówno reprezentacja, jak i kluby odnoszą sukcesy w ostatnich latach. Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, jak posiadanie piłki w meczu przekłada się na jego wynik? Czy drużyna dominująca nad rywalem w tym elemencie zawsze wygrywa spotkanie i czy w dłuższej perspektywie taki styl gry jest zawsze gwarancją sukcesu?
 

Wpływ posiadania piłki na wynik meczu.

Top bonusy bukmacherskie

Interwetten logo
25% bonus powitalny do €50
Sportingbet logo
100% bonus od depozytu do 150 PLN
Logo Betsafe
50% bonus od pierwszego depozytu do 150 PLN
betclic logo
200 zł na darmowy zakład bez obrotu!
Bet-at-home logo
Bonus powitalny 50% do 350 zł gratis

Komentarze i oceny

Anonim
andrzej strejlau |
18.12.2016 | 20:12 napisał:

proste - jeśli masz piłkę przy nodze to nie możesz stracić bramki, bo i jak? Jak piłkę ma przeciwnik to w każdej chwili może ci strzelić gola. Cała prawda o piłce nożnej. \gdyby drużyna posiadała piłkę przez 100% czasu, to niby jak miałaby stracić gola i przegrac mecz?

Komentarze

Wpisz znaki, które widzisz na obrazku. (potwierdzanie przy użyciu dźwięku)
Wpisz znaki, które widzisz powyżej; jeśli nie możesz ich przeczytać, potwierdź formularz a wygenerowany zostanie nowy obrazek. Wielkość liter nie ma znaczenia.