Czy mocniejsza drużyna zawsze wygrywa w rzutach karnych?

Zakłady na rzuty karne

Istnieją dwie teorie na temat serii rzutów karnych.

Dowiedz się więcej o typowaniu rzutów karnych.

Zwolennicy jednej są zdania, że jest to esencja futbolu, przyprawiająca o palpitację serca kibiców uczestniczących w niej drużyn. Inni twierdzą natomiast, że wyłanianie zwycięzcy poprzez serię strzałów z 11 metra to najbardziej niesprawiedliwy wynalazek w historii świata. Jak nietrudno odgadnąć, fanami “jedenastek” nie są kibice zespołów, które w ostatnim czasie poniosły w nich sromotną klęskę, z kolei triumfatorzy wręcz rozpływają się nad zasadnością rozstrzygania w ten sposób pojedynków.


Przeczytaj cały artykuł tutaj.

Top bonusy bukmacherskie

Interwetten logo
25% bonus powitalny do €50
Sportingbet logo
100% bonus od depozytu do 150 PLN
Logo Betsafe
50% bonus od pierwszego depozytu do 150 PLN
betclic logo
200 zł na darmowy zakład bez obrotu!
Bet-at-home logo
Bonus powitalny 50% do 350 zł gratis

Komentarze i oceny

Anonim
ufo scs |
19.12.2016 | 00:12 napisał:

nie ma co obwiniać Kuby, uderzył najlepiej jak umiał, szkoda że to jemu akurat się zdarzyło. Ale z drugiej strony, czy bolałoby mniej gdyby to Wawrzyniak spartolił?

Anonim
power |
20.11.2016 | 20:11 napisał:

mam to samo, mógł się spełnić najpiękniejszy piłkarski sen, mogliśmy zagrać w finale ME a ... skończyło się lipą. Spory niedosyt mimo wszystko, bo można było wyciągnąć nieco wiecej

Anonim
dede |
17.11.2016 | 21:11 napisał:

kurde ten karny Kuby z Portugalią śni mi się do dzisiaj, dobrze że nie macie filmików na stronie, bo nie chce mi sie tego oglądać

Komentarze

Wpisz znaki, które widzisz na obrazku. (potwierdzanie przy użyciu dźwięku)
Wpisz znaki, które widzisz powyżej; jeśli nie możesz ich przeczytać, potwierdź formularz a wygenerowany zostanie nowy obrazek. Wielkość liter nie ma znaczenia.