Newsy bukmacherskie

Jak ilość rzutów rożnych przekłada się na wynik meczu?

Stałe fragmenty gry to jedna z najprostszych metod na zdobycie gola.

Wpływ rzutów rożnych na wynik meczu.

O ile jednak rzutów karnych, które są niemal gwarancją zdobytego gola nie ma wcale aż tak wiele, to rzutów rożnych w każdym spotkaniu oglądamy kilkanaście. Wznowienie gry z narożnika boiska nie jest być może zapowiedzią gola, lecz z pewnością stanowi spore zagrożenie dla bramkarza rywali. W przypadku mocniejszych drużyn kolejny rzut rożny dokumentuje ich przewagę w meczu, w przypadku tych słabszych może być jedną z nielicznych okazji na stworzenie okazji pod bramką przeciwnika.

Pamiętajmy również, że aby zdobyć w ten sposób bramkę teoretycznie wystarczy zaangażowanie dwóch zawodników, dośrodkowującego i strzelca. A zatem w teorii, trudno o łatwiejszy sposób na zdobycie gola.

Przeczytaj cały artykuł tutaj.

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi