Newsy bukmacherskie

Kursy bukmacherów na Mistrzostwa Świata w Rosji

Udostępnij:
FacebookTwitter

Za nami losowanie fazy grupowej Mistrzostw Świata w piłce nożnej, które w 2018 roku odbędą się w Rosji. Obojętnie obok takiego wydarzenia nie mogli przejść bukmacherzy, którzy zaproponowali swoje kursy na poszczególne mecze i wydarzenia dotyczące mundialu.

  • Niemcy, Brazylia i Francja faworytami bukmacherów do złota

Tutaj nie może być większych zaskoczeń. Wśród głównych kandydatów do złotego medalu bukmacherzy wymieniają Niemców, Francuzów, Brazylijczyków, a nieco dalej Hiszpanów oraz Argentyńczyków. Polska zdaniem bukmachera forBET plasuje się mniej więcej w połowie stawki, a za każdą złotówkę postawioną na triumf Biało-Czerwonych można zarobić aż 46 PLN! Jak na tym tle wypadają rywale Polaków z grupy H? Kurs na złoto Kolumbijczyków w forBET wynosi nieco mniej, bo 35.00, zdobycie mistrzostwa przez Senegal wyceniono na 145.00, natomiast wygrana w finale Japonii warta jest aż 240.00.

forbet kursy na mś


Bukmacher forBET proponuje również kursy na zwycięzców poszczególnych grup. Faworytem naszej grupy są zdaniem tego bukmachera Kolumbijczycy, dalej Polacy, Senegal i Japonia.

forbet zakłady zwycięzcy grup

 

  • Kiedy Polska zakończy udział w turnieju? Kursy bukmachera Fortuna

Poza tradycyjnymi kursami na mecze bukmacher Fortuna oferuje zakłady dotyczące sposobu odpadnięcia Polaków z mistrzostw. Biało-Czerwoni pożegnają się z turniejem już po fazie grupowej? Kurs na taką ewentualność wg Fortuny wynosi 3.15. Odpadnięcie w 1/8 finału warte jest zdaniem tego bukmachera 2.45, a porażkę w finale wyceniono na 30.00.

fortuna zakłady mś

 

  • Ile punktów zdobędą Polacy w grupie? Zobacz kursy od LV Bet

Grzechem ze strony polskich kibiców byłoby narzekanie na brak szczęścia w losowaniu fazy grupowej. Polacy z pewnością nie trafili najgorzej, jednak każdy punkt w grupie trzeba będzie wyszarpać rywalom z gardeł. No właśnie. Ile punktów zdobędą Biało-Czerwoni w fazie grupowej rosyjskiego mundialu? Zakłady tego typu proponuje legalny polski bukmacher LV Bet.

lv bet mś zakłady polska


Kto zostanie najlepszym strzelcem Polaków podczas World Cup 2018? Na ten moment odpowiedź wydaje się oczywista, jednak do rosyjskiego turnieju pozostało nieco czasu i sporo może się wydarzyć. Sprawdźcie kursy, jakie na ten zakład proponuje firma bukmacherska LV Bet.

lv bet zakłady mś polska strzelec

 

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi