Newsy bukmacherskie

Sprawdź, gdzie obstawiać mecze Polaków na mundialu

Mistrzostwa Świata zawsze wywołują spore poruszenie nie tylko wśród kibiców piłkarskich na całym świecie, ale również u typerów bukmacherskich. Planujesz typować wyniki meczów z udziałem Biało-Czerwonych? Sprawdź, u którego bukmachera wygrasz najwięcej.

  • Który bukmacher zapłaci najwięcej za zwycięstwa Polaków na MŚ?

Wielokrotnie sugerowaliśmy Wam, że jeśli poważnie traktujecie karierę typera, to warto byłoby rozważyć posiadanie konta u kilku bukmacherów. Czemu? Najlepiej zobaczycie to na poniższym przykładzie.

Wielkimi krokami zbliżają się finały Mistrzostw Świata, które w lecie odbędą się na rosyjskich boiskach. Jaki będzie to turniej? Czy faworyci potwierdzą swoją mocną pozycję, czy może światu ukaże się kilka czarnych koni? Jak poradzą sobie Polacy?

Biało-Czerwoni nie trafili najgorzej, jednak na mundialu nie można lekceważyć żadnego rywala i każde rozstrzygnięcie warto wziąć pod uwagę. Znając entuzjazm polskich kibiców, spośród których wielu to zapaleni typerzy bukmacherscy podejrzewamy, że znajdą się i tacy, którzy obstawią komplet zwycięstw Polaków w fazie grupowej. U którego bukmachera zarobimy najwięcej typując taki kupon za identyczną stawkę? Przekonajmy się.

interbookie mś kupony


Jak widać, na ten moment bezkonkurencyjny okazał się bukmacher LV Bet, u którego nasza wygrana będzie o kilkadziesiąt złotych wyższa od tej uzyskanej w firmach Fortuna oraz forBET i aż o ponad 200 zł wyższa od tego, co zaproponuje nam bukmacher Totolotek. Gdzie zatem typować mecze Polaków podczas rosyjskiego mundialu? Odpowiedź wydaje się oczywista.

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi