Newsy bukmacherskie

Sprawdź, gdzie obstawiać mecze Polaków na mundialu

Udostępnij:
FacebookTwitter

Mistrzostwa Świata zawsze wywołują spore poruszenie nie tylko wśród kibiców piłkarskich na całym świecie, ale również u typerów bukmacherskich. Planujesz typować wyniki meczów z udziałem Biało-Czerwonych? Sprawdź, u którego bukmachera wygrasz najwięcej.

  • Który bukmacher zapłaci najwięcej za zwycięstwa Polaków na MŚ?

Wielokrotnie sugerowaliśmy Wam, że jeśli poważnie traktujecie karierę typera, to warto byłoby rozważyć posiadanie konta u kilku bukmacherów. Czemu? Najlepiej zobaczycie to na poniższym przykładzie.

Wielkimi krokami zbliżają się finały Mistrzostw Świata, które w lecie odbędą się na rosyjskich boiskach. Jaki będzie to turniej? Czy faworyci potwierdzą swoją mocną pozycję, czy może światu ukaże się kilka czarnych koni? Jak poradzą sobie Polacy?

Biało-Czerwoni nie trafili najgorzej, jednak na mundialu nie można lekceważyć żadnego rywala i każde rozstrzygnięcie warto wziąć pod uwagę. Znając entuzjazm polskich kibiców, spośród których wielu to zapaleni typerzy bukmacherscy podejrzewamy, że znajdą się i tacy, którzy obstawią komplet zwycięstw Polaków w fazie grupowej. U którego bukmachera zarobimy najwięcej typując taki kupon za identyczną stawkę? Przekonajmy się.

interbookie mś kupony


Jak widać, na ten moment bezkonkurencyjny okazał się bukmacher LV Bet, u którego nasza wygrana będzie o kilkadziesiąt złotych wyższa od tej uzyskanej w firmach Fortuna oraz forBET i aż o ponad 200 zł wyższa od tego, co zaproponuje nam bukmacher Totolotek. Gdzie zatem typować mecze Polaków podczas rosyjskiego mundialu? Odpowiedź wydaje się oczywista.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi