Znamy nominowanych do Oscarów, bukmacherzy wystawiają kursy.

Oscars betting 2014

Wiadomość o nominacjach do Oscarów była długo wyczekiwana przez fanów kina. Nagroda przyznawana przez Akademię Filmową to niewątpliwie najbardziej pożądana statuetka w branży filmowej. Bukmacherzy także podłapali temat i oferują swoim graczom kursy na faworytów do zdobycia tej zaszczytnej nagrody.

Zdobywców Oscarów poznamy podczas ceremonii wręczania nagród, która będzie miała miejsce na początku marca. Chociaż to dosyć odległy termin, to już rozpoczęły się rozważania, kto zostanie uhonorowany tą najważniejszą nagrodą.
W 86. gali wręczania Oscarów będą walczyć  m.in. „Grawitacja” oraz „American Hustle”, które mają po 10 nominacji, „Zniewolony: 12 Years a Slave”, z sześcioma nominacjami jak również „Wilk z Wall Street” z pięcioma nominacjami. Wśród reżyserów szanse na Oscara mają między innymi Steve McQueen za „Zniewolony: 12 Years a Slave”, David O. Russell za „American Hustle” oraz Martin Scorsese za „Wilka z Wall Street”. Wśród aktorów faworytami są m.in. Christian Bale, Leonadro Di Caprio, Matthew McConaughey, Cate Blanchett, Sandra Bullock i Meryl Streep.

Kto zostanie uhonorowany? Bukmacherzy mają swoje typy. Poniżej przedstawiamy typy  William Hill, a o tym czy bukmacherzy mieli nosa do zwycięzców przekonamy się już za parę tygodni!

Powiązani bukmacherzy

Top bonusy bukmacherskie

Bukmacher LV Bet logo
Bonus powitalny do 1000 PLN
Bet-at-home logo
Bonus powitalny, 50% do 350 PLN
Unibet bukmacher
Zgarnij 200 PLN od Unibet

Komentarze i oceny

Anonim
Tommy |
17.02.2014 | 12:54 napisał:

Tylko Cate Blanchett! Kto widział Blue Jasmine ten się ze mną zgodzi :)

Komentarze

Wpisz znaki, które widzisz na obrazku. (potwierdzanie przy użyciu dźwięku)
Wpisz znaki, które widzisz powyżej; jeśli nie możesz ich przeczytać, potwierdź formularz a wygenerowany zostanie nowy obrazek. Wielkość liter nie ma znaczenia.