Ze świata promocji

Promocja Unibet

Unibet rozdaje freebety do 100 PLN z okazji finału Pucharu Polski!

Warto być klientem Unibet! Dział marketingu tej firmy bukmacherskiej po raz kolejny staje na wysokości zadania i swoim klientom oferuje darmowe zakłady do 100 PLN z okazji 63. finału Pucharu Polski.
Promocja Unibet

Darmowy zakład 430 PLN od Unibet

Wielkanocny zajączek jest w tym roku wyjątkowo hojny! Na najbliższy weekend firma bukmacherska Unibet proponuje akcję promocyjną ze 100 nagrodami w puli.
Bonus Unibet Lech-Legia

Unibet rozdaje darmowe freebety z okazji meczu Lech Poznań - Legia Warszawa

Lech Poznań vs Legia Warszawa - z okazji szlagieru w polskiej Ekstraklasie firma bukmacherska Unibet przygotowała dla swoich klientów ciekawą promocję.
Promocja Betsson

Darmowe 210 PLN i koszulka reprezentacji Polski od Betssona

Bez ryzyka też jest zabawa!!! Z okazji gorącego weekendu na sportowych arenach firma bukmacherska Betsson przygotowała liczne promocje. Łączna pula środków bonusowych do zgarnięcia wynosi aż 210 PLN, a najlepsi z Was otrzymają za darmo koszulkę reprezentacji Polski.
Promocje bukmacherskie

Najlepsze bonusy i promocje bukmacherskie

Wielu typerów wybierając bukmachera, u którego założą konto, sugeruje się proponowanymi przez niego bonusami powitalnymi. Rzecz jasna nie ma w tym nic złego, warto jednak zachować umiar i zdrowy rozsądek - pamiętajmy, że bonusy i promocje to jedynie miły dodatek, a podstawowymi kryteriami jakimi należy się kierować przy wyborze firmy bukmacherskiej powinny być jej solidność, wiarygodność i wypłacalność.
Expekt i Betclic Colossus

Wygraj 25.000.000 PLN w loterii Expekt / Betclic Colossus

Ręka w górę - kto chciałby wygrać 25 milionów złotych na loterii? Podejrzewamy, że każdy z Was. Taką możliwość dają Wam bukmacherzy Expekt oraz Betclic, którzy proponują prawdopodobnie największy sportowy Jackpot na świecie.
Betsson bonus

Odbierz za darmo koszulkę swojej drużyny od Betsson

Świetna wiadomość dla polskich kibiców. Po kilkunastu tygodniach mordęgi z Premier League, La Ligą i innymi kiepskimi rozgrywkami w Europie, powraca najlepsza piłkarska liga pod słońcem - polska Ekstraklasa! Z tej okazji firma bukmacherska Betsson przygotowała specjalną promocję.
Bonusy bukmacherskie styczeń 2017

Bonusy bukmacherskie na Nowy Rok

Na początek Nowego roku bukmacherzy internetowi przygotowali specjalne promocje.