Bonusy bukmacherskie na Nowy Rok

Bonusy bukmacherskie styczeń 2017

Na początek Nowego roku bukmacherzy internetowi przygotowali specjalne promocje.


Na stronie firmy bukmacherskiej Betway można znaleźć liczne promocje, które zadowolą niejednego wybrednego gracza. Bukmacher oferuje promocje na najbardziej popularną ligę hokejową świata czyli NHL. Oferta “NHL – Bez gola MBS” dotyczy wyłącznie pojedynczych zakładów o wartości co najmniej 20 PLN postawionych na 1X2 na wybrane mecze NHL. Jeżeli drużyna, na którą zostały postawione zakłady, nie strzeli gola podczas meczu to bukmacher Betway zwróci przegrane stawki w postaci darmowych zakładów w wysokości do 200 PLN. Co więcej, gracze mogą dołączyć także do promocji NFL – Money Line, w której również można zgarnąć bonus o wartości 200 PLN. Oferta obejmuje tylko pojedyncze zakłady przedmeczowe na rynek Money Line o wartości 20 PLN na wybrane mecze NFL. Bukmacher zwróci przegrane zakłady w przypadku, gdy drużyna będzie prowadzić w pierwszej połowie, ale nie wygra całego meczu. Gracze mogą liczyć na maksymalny bonus o wartości 200 PLN lub równowartość w innej walucie.

Ciekawą promocję przygotowała też giełda zakładów Betfair. Rejestrując konto gracza na stronie betfair.com wpisując kod promocyjny ZSKAAN gracze mogą otrzymać bonus 200% do wartości €20/$40. Promocja Betfair będzie dostępna tylko dla graczy, którzy po otwarciu konta wniosą pierwszy depozyt w wysokości €10/$20. Przed wypłaceniem środków z konta gracze muszą obrócić kwotę bonusu co najmniej 5 razy w zakładach sportowych z minimalnym kursem 1,50 w ciągu 90 dni od momentu otrzymania bonusu.

Atrakcyjną promocję powitalną oferuje również bukmacher BetVictor. Każdy nowy klient firmy bukmacherskiej może otrzymać na start nawet £/€60. Rejestrując konto oraz zawierając pierwszy zakład o wartości £/€10 o kursie minimalnym 2,00 gracz może otrzymać sportowy bonus £/€30 oraz kasyno bonus £/€30. Zakład kwalifikujący musi zostać postawiony w ciągu 7 dni od momentu rejestracji. Aby móc wypłacić środki bonusowe z konta gracz musi tę kwotę postawić co najmniej 40 razy w zakładach sportowych.

Powiązani bukmacherzy

Top bonusy bukmacherskie

Bukmacher LV Bet logo
Bonus powitalny do 1000 PLN
Bet-at-home logo
Bonus powitalny, 50% do 350 PLN
Unibet bukmacher
Zgarnij 200 PLN od Unibet

Komentarze

Wpisz znaki, które widzisz na obrazku. (potwierdzanie przy użyciu dźwięku)
Wpisz znaki, które widzisz powyżej; jeśli nie możesz ich przeczytać, potwierdź formularz a wygenerowany zostanie nowy obrazek. Wielkość liter nie ma znaczenia.