piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Premier League
Liverpool F.C. Liverpool F.C.
 
Manchester Utd Manchester Utd Manchester Utd

Liverpool vs Manchester United w sobotnie popołudnie na Anfield. Czy na ten mecz trzeba kogokolwiek zapraszać? Już dziś poznajcie nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza meczu Liverpool F.C. : Manchester Utd
Obie drużyny strzelą

Trudno przewidzieć jakim wynikiem zakończy się ten mecz. Oba zespoły prezentują w ostatnich tygodniach znakomitą formę, dlatego nie zdziwi nas żaden rezultat, a typowanie wyniku wydaje nam się szaleństwem. Znacznie lepszym pomysłem na zakład jest według nas opcja Both To Score. Gospodarze dysponują ogromnym potencjałem w przodzie i pewnie strzelą bramkę, jednak trudno przypuszczać, żeby zagrali “na zero w tyłach” - to nie jest w stylu The Reds.

Ponad 2,25 gola  

Konsekwentnie idziemy w tym meczu w kierunku bramek. Pamiętajmy, że w przypadku dokładnie 2 goli przegrywamy wyłącznie połowę stawki.

Obie drużyny strzelą w obu połowach

Typ nieco ryzykowny, jednak przy tym kursie jest to z pewnością zakład wart polecenia. Jeśli w miarę szybko padnie pierwszy gol, to możemy być świadkami jednego z lepszych meczów w tym sezonie.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi