piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
LOTTO Ekstraklasa
Arka Gdynia Arka Gdynia
 
Górnik Zabrze Górnik Zabrze Górnik Zabrze

Arka Gdynia vs Górnik Zabrze w sobotnim meczu polskiej LOTTO Ekstraklasy. Brakuje Wam pomysłu na zakład przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie.

Analiza meczu Arka Gdynia : Górnik Zabrze
Arka AH (-0.25) 

Górnik przegrał podczas 5 kolejnych wizyt w Gdyni. Mało tego. Nie strzelił w tych meczach nawet gola! Oczywiście, każda seria musi się kiedyś skończyć, jednak naszym zdaniem remis to wszystko, na co gości stać w tym meczu (handicap azjatycki sprawia, że w przypadku podziału punktów tracimy tylko połowę stawki). Oba zespoły są w kiepskiej formie, jednak nieco więcej szans przyznajemy grającej przed własną publicznością Arce.

Gol w obu połowach 

W wyjazdowych meczach Górnika pada zazwyczaj mnóstwo goli i liczymy, że podobnie będzie tym razem. 3 lub więcej bramek oglądaliśmy w 11/14 poprzednich meczów zabrzan poza domem, dlatego zakład na gola w obu połowach wydaje się rozsądny.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

Sam jesteś badziewie. A twój klub gdzie jest? W pierdziszewie dolnym?

Avatar

Jeśli takie badziewie jak Górnik wygrywa mecze, a nie istnieje z klubem słowackim to nic już nie rozumiem. Czy można być słabszym od Górnika? Jak widać można pokazała to Miedź. Więc w tym meczu nie zdziwię się jak Zabrze też wygra.... Nie ma fachowców obstawiających Polska Ligę tu wygrywa każdy z każdym.

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi