piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
LOTTO Ekstraklasa
Arka Gdynia Arka Gdynia
 
Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin

Arka Gdynia vs Zagłębie Lubin na początek zmagań w IX kolejce polskiej LOTTO Ekstraklasy. Niedawny lider z Lubina dostał lekkiej zadyszki, z kolei Arka pokonała przed tygodniem Wisłę Kraków. Jak będzie tym razem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza meczu Arka Gdynia : Zagłębie Lubin
Zagłębie AH (0)

Wszyscy doskonale mamy w pamięci skandal do jakiego doszło pod koniec ubiegłorocznych rozgrywek. Broniąca się przed spadkiem Arka potrzebowała 3 punktów, więc trzymający sztamę z fanami z Gdyni kibice Zagłębia zasugerowali swoim pupilom, że byłoby fajnie gdyby, najdelikatniej mówiąc, nie dawali z siebie maksa w tamtym meczu. Arka oczywiście wygrała w Lubinie 3:1, za rękę nikt nikogo nie złapał, jednak niesmak pozostał. Teraz naszym zdaniem Arkowcy zechcą “spłacić dług” zaciągnięty na wiosnę i nie zrobią wszystkiego, aby 3 punkty zostały w Gdyni.

Zagłębie Ht/Ft

Nieco odważniejszy typ. Nawet bez “pomocy” gospodarzy Zagłębie jest w stanie wygrać to spotkanie. W tym zakładzie obstawiamy  prowadzenie lubinian przed przerwą i zwycięstwo w całym meczu. Nie jest to aż tak nierealne, jak wskazywałyby na to kursy proponowane przez bukmacherów.

Ponad 2,5 gola

3 lub więcej goli widzieliśmy w 4/5 poprzednich meczów z udziałem Arki oraz w 6/7 ostatnich spotkań Zagłębia. Niezłym pomysłem na zakład jest również według nas opcja Both To Score (kurs w zależności od bukmachera +/- 1.90).

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi