piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Liga Europy
Arsenal F.C. Arsenal
-:-
1 FC Koln 1.FC Koln 1 FC Koln

Arsenal vs FC Koln w I kolejce Ligi Europy. Kanonierzy od kilkunastu lat występowali w Champions League i wszyscy zastanawiają się, czy znajdą motywację do gry w tych mniej prestiżowych rozgrywkach. Poznajcie nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza meczu Arsenal : 1.FC Koln
Koln AH (+1,75)
1.75

Nie spodziewamy się pogromu na Emirates. Co prawda Kolonia fatalnie weszła w sezon w Bundeslidze, gdzie przegrała 3 mecze, jednak Liga Europy to dla tego klubu spora przygoda i szansa na wypromowanie młodych graczy. Odwrotnie w Arsenalu. Tam wszyscy traktują te rozgrywki jako zło konieczne i niewykluczone, że Arsene Wenger skorzysta z kilku dublerów.

Obie drużyny strzelą
2.00

Arsenal zazwyczaj ma kłopoty z zachowaniem czystego konta (bez straty bramki tylko w 1/8 poprzednich meczów przed własną publicznością), z kolei Koln trafiło do siatki rywala w 8/11 poprzednich meczów poza domem i dajemy im sporą szansę na gola również tym razem. Po raz kolejny - ambicja i wola walki powinny być w tym meczu po stronie gości.

Ponad 2,75 goli
1.82

Konsekwentnie w tym meczu idziemy w stronę goli. 3 lub więcej bramek oglądaliśmy w 7/10 poprzednich meczów Arsenalu oraz 6/9 ostatnich spotkań z udziałem Kolonii, dlatego ta propozycja zakładu wydaje nam się dość rozsądna.

Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi