piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Liga Europy
Arsenal F.C. Arsenal
 
1 FC Koln 1.FC Koln 1 FC Koln

Arsenal vs FC Koln w I kolejce Ligi Europy. Kanonierzy od kilkunastu lat występowali w Champions League i wszyscy zastanawiają się, czy znajdą motywację do gry w tych mniej prestiżowych rozgrywkach. Poznajcie nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza meczu Arsenal : 1.FC Koln
Koln AH (+1,75)

Nie spodziewamy się pogromu na Emirates. Co prawda Kolonia fatalnie weszła w sezon w Bundeslidze, gdzie przegrała 3 mecze, jednak Liga Europy to dla tego klubu spora przygoda i szansa na wypromowanie młodych graczy. Odwrotnie w Arsenalu. Tam wszyscy traktują te rozgrywki jako zło konieczne i niewykluczone, że Arsene Wenger skorzysta z kilku dublerów.

Obie drużyny strzelą

Arsenal zazwyczaj ma kłopoty z zachowaniem czystego konta (bez straty bramki tylko w 1/8 poprzednich meczów przed własną publicznością), z kolei Koln trafiło do siatki rywala w 8/11 poprzednich meczów poza domem i dajemy im sporą szansę na gola również tym razem. Po raz kolejny - ambicja i wola walki powinny być w tym meczu po stronie gości.

Ponad 2,75 goli

Konsekwentnie w tym meczu idziemy w stronę goli. 3 lub więcej bramek oglądaliśmy w 7/10 poprzednich meczów Arsenalu oraz 6/9 ostatnich spotkań z udziałem Kolonii, dlatego ta propozycja zakładu wydaje nam się dość rozsądna.

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi