piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Liga Europy
Austria Wiedeń Austria Wiedeń
 
A.C. Milan AC Milan A.C. Milan

Austria Wiedeń vs Milan w Lidze Europy. Chińczycy, którzy zainwestowali w Rossonerich ogromne pieniądze nie obrażają się nawet na te rozgrywki, byleby postawić coś w gablocie. Czy ich droga po triumf rozpocznie się we Wiedniu? Oto nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza meczu Austria Wiedeń : AC Milan
Obie drużyny strzelą - NIE

Chińscy inwestorzy nie po to wpompowali w Milan setki milionów euro, żeby oglądać tak żenujące występy, jak ten w niedzielę na Stadio Olimpico (porażka 1:4 z Lazio). Podejrzewamy, że przez cały tydzień w budynkach klubowych szampan nie lał się strumieniami, a atmosfera była dość napięta. Milan będzie chciał się zrehabilitować, dlatego obstawiamy, że nie straci w tym meczu gola.

Poniżej 2,75

Propozycja zakładu wynikająca z poprzedniego typu. Milan będzie chciał wygrać, jednak nie zdziwimy się, jeśli zadowoli się podziałem punktów. Grupa D nie jest zbyt wymagająca i Włosi nie powinni mieć problemów z uzyskaniem promocji do wiosennych gier.

Milan wygra jednym golem

Typ na remis przy handicapie europejskim EH (+1). Nie trzeba być geniuszem, żeby stwierdzić, że ten zakład jest dość ryzykowny, jednak według nas kurs jest wart tego ryzyka. Milan będzie chciał wygrać jak najmniejszym nakładem sił i naszym zdaniem wynik 0:1 jest jak najbardziej prawdopodobny.

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi