piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Liga Mistrzów
Besiktas Stambuł Besiktas Stambuł
 
Bayern Monachium Bayern Monachium Bayern Monachium

Besiktas Stambuł vs Bayern Monachium w Lidze Mistrzów. Czy Turcy pożegnają się z honorem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza meczu Besiktas Stambuł : Bayern Monachium
Besiktas AH (+1,25)  

Turcy przegrali w Niemczech 0:5 i kwestia awansu jest rozstrzygnięta. Spodziewamy się, że trener Bayernu da odpocząć kilku swoim gwiazdorom, a Besiktas postara się choć częściowo zmazać plamę na honorze. Gospodarze przed własną publicznością prezentują się zazwyczaj bardzo przyzwoicie i obstawiamy, że Bayern nie wygra tam wysoko.

Ponad 2,5 gola / Obie drużyny strzelą  

Liczymy na dobre widowisko i kilka goli w obie strony. Besiktas miał swoje szanse w Monachium i przy odrobinie szczęścia mógł pokusić się o bramkę honorową. Na własnym terenie powinno być nieco łatwiej, dlatego gol dla gospodarzy nie powinien być dla nikogo wielkim zaskoczeniem. Nieco odmieniony skład Bayernu może być wbrew pozorom z korzyścią dla tego zakładu - dublerzy będą chcieli udowodnić swoją przydatność, natomiast gwiazdom monachijczyków niekoniecznie chciałoby się biegać.

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi