piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Bundesliga
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
 
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg

Borussia Dortmund vs VFL Wolfsburg w polskim meczu w niemieckiej Bundeslidze. Piszczek, czy Błaszczykowski? Poznajcie nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza meczu Borussia Dortmund : VfL Wolfsburg
Wolfsburg AH (+1,5)    

Oba zespoły nieźle prezentowały się styczniowych sparingach i liczymy, że stoczą wyrównany bój. W normalnych okolicznościach faworytem byłaby Borussia, jednak tego zespołu nie opuszczają kłopoty. Nie dość, że lista graczy kontuzjowanych jest ciągle bardzo długa, to jeszcze fochy stroi największa gwiazda, Pierre Emerick Aubameyang, którego serdecznie dość mają nawet koledzy z drużyny. W tych okolicznościach Borussii trudno będzie rozbić Wolfsburg, tym bardziej, że nawet mocno przeciętne w ostatnich miesiącach Wilki wyżej niż jednym golem nie przegrały 20 kolejnych spotkań poza domem.

Ponad 2,5 gola / Obie drużyny strzelą

Ten typ wydaje nam się dosyć bezpieczny, a kurs więcej niż przyzwoity. Taką opcją zakończyło się 9/10 poprzednich domowych meczów Dortmundu i patrząc na to, jak ten zespół prezentuje się w defensywie goście nie będą bez szans na gola.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi