piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Premier League
Bournemouth Bournemouth
 
Arsenal F.C. Arsenal Arsenal F.C.

Bournemouth vs Arsenal Londyn w pierwszym niedzielnym meczu w angielskiej Premier League. Kanonierzy nie wygrali 4 kolejnych spotkań, a jak poradzą sobie tym razem? Poznajcie nasze darmowe typy bukmacherskie.

Analiza meczu Bournemouth : Arsenal
Bournemouth AH (+1)     

Arsenal spisuje się w ostatnich tygodniach znacznie poniżej oczekiwań i trudno spodziewać się ich wysokiego zwycięstwa. Tym bardziej, że wyżej niż różnicą 1 gola goście nie wygrali żadnego z 10 poprzednich meczów, a Bournemouth to u siebie nie są chłopcy do bicia (w 13 poprzednich spotkaniach przed własną publicznością gospodarze pozwolili się rozgromić jedynie Liverpoolowi). Kanonierów czeka trudne zadanie, dlatego jedyne czego się obawiamy w przypadku tego typu to zwrot.

Ponad 2,75 goli     

W tym meczu powinniśmy zobaczyć kilka bramek, dlatego proponowana przez nas linia goli wydaje się bardzo bezpieczna. 3 lub więcej bramek oglądaliśmy w 7/7 ostatnich meczów z udziałem gospodarzy, w 4/6 poprzednich spotkań Kanonierów oraz w 3/3 poprzednich starć bezpośrednich. Ostatnia wizyta Arsenalu w Bournemouth zakończyła się festiwalem goli i remisem 3:3 i podobny wynik w niedzielę nie będzie dla nas wielkim zaskoczeniem.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi