piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Premier League
Chelsea F.C. Chelsea
 
Leicester City Leicester City Leicester City

Chelsea Londyn vs Leicester City w meczu XXIII kolejki angielskiej Premier League. Czy goście są w stanie napsuć The Blues nieco krwi? Poznajcie nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza meczu Chelsea : Leicester City
Chelsea wygra bez straty gola

Gospodarze w 5 poprzednich meczach na Stamford Bridge stracili zaledwie 1 gola i liczymy, że zachowają czyste konto po raz kolejny. Tym bardziej, że goście najprawdopodobniej przystąpią do tego meczu mocno osłabieni (mówi się o braku m.in. Vardy’ego, Morgana, Simpsona, Hutha oraz Fuchsa). Lisy spisują się w ostatnich tygodniach znacznie poniżej oczekiwań i naszym zdaniem nie mają czego szukać w tym meczu.

Poniżej 3,5 gola 

Nie liczylibyśmy tutaj na festiwal goli. Dwa ostatnie mecze z udziałem Chelsea zakończyły się bezbramkowymi remisami, podobnie jak ostatnie spotkanie Leicester. 4 lub więcej goli padło w zaledwie 2/8 poprzednich meczów The Blues, 1/7 ostatnich spotkań Leicester oraz tylko w 1/6 poprzednich meczów bezpośrednich. Gościom trudno będzie o bramkę, a gospodarze nie będą chcieli bić wszystkich rekordów Premier League.

Chelsea wygra/Morata strzeli

Hiszpan był w ostatnich tygodniach mocno krytykowany i z pewnością zechce wpisać się na listę strzelców. Tym bardziej, że o ile wcześniej trafiał dość regularnie, tak w ostatnich tygodniach nie miał szczęścia i nie strzelił gola w 4 kolejnych meczach. Według nas ta seria skończy się w sobotnie popołudnie.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi