piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Premier League
Chelsea F.C. Chelsea
 
Southampton F.C. Southampton F.C. Southampton F.C.

Chelsea vs Southampton w XVIII serii gier w angielskiej Premier League. Czy będących w słabej formie gości stać na wywiezienie choćby punktu ze Stamford Bridge? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza meczu Chelsea : Southampton F.C.
Chelsea AH (-1)      

Do tego, że Święci dramatycznie słabo spisują się poza domem już zdążyliśmy się przyzwyczaić. W ostatnich tygodniach nie zachwycają jednak również przed własną publicznością, co może oznaczać głębszy kryzys w tym zespole (porażka 1:4 z Leicester w środku tygodnia). Plan Chelsea wydaje się prosty - The Blues zechcą zdobyć maksymalnie dużo punktów przed startem wiosennych gier w Champions League i nie powinni mieć większych kłopotów z odniesieniem wygranej w tym meczu.

Obie drużyny strzelą    

W szeregach gospodarzy zabraknie kontuzjowanego Davida Luiza, dlatego opcja Both To Score wydaje nam się zupełnie prawdopodobna. Tym bardziej, że Southampton wracało z golem z 6/6 poprzednich wizyt na Stamford Bridge oraz 5/6 ostatnich meczów poza domem.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi