piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
La Liga
RCD Espanyol RCD Espanyol
 
Athletic Bilbao Athletic Bilbao Athletic Bilbao

Espanyol Barcelona vs Athletic Bilbao w hiszpańskiej Primera Division. Kto okaże się lepszy w tym pojedynku? Poznajcie nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza meczu RCD Espanyol : Athletic Bilbao
Bilbao AH (+0,25)    

Nieco więcej szans w tym meczu przyznajemy Baskom. Goście są niepokonani od 6 spotkań, z których 4 w niezłym stylu wygrali. Espanyol z kolei wygrał 2 kolejne mecze, jednak z niezbyt wymagającymi rywalami, ponadto styl gry tego zespołu pozostawia wiele do życzenia. Dzięki handicapowi azjatyckiemu nawet w przypadku remisu wygrywamy połowę stawki.

Ponad 2 gole  

Trudno w tym meczu liczyć na festiwal strzelecki, jednak kursy zaproponowane przez bukmacherów na linie overowe są naszym zdaniem mocno przesadzone. Bilbao strzela po kilka goli praktycznie w każdym meczu wyjazdowym i powinno trafić również w tym spotkaniu. Espanyol z kolei tanio skóry nie sprzeda, dlatego kurs na zakład Over 2 wydaje nam się przyzwoity, a w najgorszym razie liczymy się ze zwrotem stawki.  

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi