piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
LOTTO Ekstraklasa
Górnik Zabrze Górnik Zabrze
 
Korona Kielce Korona Kielce Korona Kielce

Górnik Zabrze vs Korona Kielce w polskiej LOTTO Ekstraklasie. Czy zabrzanie potwierdzą dobrą formę i pokonają u siebie Koronę? Poznajcie nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza meczu Górnik Zabrze : Korona Kielce
Górnik AH (-0,25)

Górnik to jedna z rewelacji obecnego sezonu. Gospodarze wygrali 4/6 dotychczasowych meczów przed własną publicznością, a w pokonanym polu zostawili m.in. Legię i Wisłę Kraków. Z kolei Korona znacznie słabiej spisuje się poza domem i trudno przypuszczać, aby zapunktowała w Zabrzu.

Poniżej 2,75 goli

Od wyjazdowych meczów Korony w tym sezonie nudniejszy jest chyba tylko 9673 odcinek Klanu. W żadnym z 5 dotychczasowych spotkań kielczan poza domem nie oglądaliśmy 3 lub więcej bramek, a ich bilans bramkowy to zaledwie 1 gol strzelony i 4 stracone. Trudno liczyć na Super Piątek z LOTTO Ekstraklasą.

Górnik wygra do zera

Typ nieco ryzykowny, ale na pewno nie niemożliwy. Korona nie strzela na wyjazdach, dlatego minimalna wygrana gospodarzy jest całkiem prawdopodobna.

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi