piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
LOTTO Ekstraklasa
Górnik Zabrze Górnik Zabrze
 
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk

Górnik Zabrze vs Lechia Gdańsk w polskiej LOTTO Ekstraklasie. Oba zespoły wygrały większość swoich meczów w ostatnim czasie, dlatego spodziewamy się sporych emocji. Poznajcie nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza meczu Górnik Zabrze : Lechia Gdańsk
Górnik AH (0)  

Zabrzanie znakomicie prezentują się przed własną publicznością i nie powinni tego meczu przegrać. Górnik nie zaznał jeszcze smaku porażki u siebie w tym sezonie, z kolei goście poza domem spisują się przeciętnie i lepsze mecze przeplatają zupełnie nieudanymi. Zakład Draw No Bet wydaje nam się całkowicie bezpieczny, a kurs przyzwoity.

Ponad 2,5 gola  

Piątkowy mecz to starcie dwóch najbardziej overowych drużyn w polskiej LOTTO Ekstraklasie. W meczach z udziałem Górnika w tym sezonie pada śr. 3.60 goli na mecz, w spotkaniach Lechii jest to blisko 3 bramki na mecz. Opcją Over 2,5 kończyło się aż 14/18 meczów Górnika w tym sezonie (w tym 9/10 ostatnich) oraz 10/18 meczów Lechii (w tym 6/7 ostatnich).

Górnik wygra / Obie drużyny strzelą  

Typ nieco bardziej ryzykowny, jednak ze znakomitym kursem. Nie radzimy go obstawiać va banque, jednak za niską stawkę jest to z pewnością zakład wart polecenia.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi