piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Bundesliga
Hannover 96 Hannover 96
 
Hamburger SV Hamburger SV Hamburger SV

Hannover vs Hamburg w IV serii gier w niemieckiej Bundeslidze. Czy beniaminek z Hannoveru potwierdzi dobrą formę i pokona gości z Hamburga? Poznajcie nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza meczu Hannover 96 : Hamburger SV
Poniżej 2,5 goli

Nie spodziewamy się wielu goli w tym meczu. Hannover awansował do Bundesligi przede wszystkim dzięki żelaznej i konsekwentnej grze w defensywie. Opcją Over 2,5 zakończyło się zaledwie 14/34 ich spotkań w 2.Bundeslidze (w tym tylko 5/17 meczów u siebie).

Hannover wygra jednym golem

Hannover w zeszłym sezonie do perfekcji opanował sztukę wygrywania po 1:0 - takim wynikiem zakończyły się 4 ostatnie mecze sezonu przed własną publicznością! Wyniki w nowych rozgrywkach? Jakżeby inaczej - 1:1, 1:0 i 1:0! Minimalna wygrana gospodarzy jest całkiem prawdopodobna, a kursy zaproponowane na tę opcję zakładu przez firmy bukmacherskie bardzo kuszące.

Hamburg nie strzeli gola

Hannover dysponował zdecydowanie najlepszą defensywą w 2.Bundeslidze, a szczególnie trudno gola strzelić im było na ich stadionie (tylko 9 straconych goli w 17 meczach przed własną publicznością). Z kolei Hamburg dysponował najgorszym wyjazdowym atakiem w całej Bundeslidze w zeszłym sezonie (tylko 12 strzelonych goli w 17 meczach poza domem), dlatego ten typ wydaje nam się w pełni uzasadniony.  

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi