piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Irlandia Irlandia
 
Dania Dania Dania

Irlandia vs Dania w ostatnim pojedynku barażowym o udział w rosyjskim Mundialu. W pierwszym meczu w Kopenhadze nie doczekaliśmy się goli, a jak będzie w Dublinie? Oto nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza meczu Irlandia : Dania
Irlandia awans

Co prawda Duńczycy przeważali w pierwszym meczu, jednak goście mądrze się bronili i wywieźli z Kopenhagi cenny remis. Przed własną publicznością Irlandczykom powinno grać się łatwiej - być może nie będą faworytami, jednak z pewnością stać ich na powalczenie z Danią. Patrząc na kursy zaproponowane przez bukmacherów głupotą byłoby typowanie awansu Duńczyków - value jest zdecydowanie po stronie gospodarzy.

Ponad 1,75 goli

Tak. Wiemy, że to baraż i że stawka tego meczu jest olbrzymia. Wiemy, że we wszystkich wcześniejszych barażach kilka goli padło jedynie w pierwszym starciu Chorwatów z Grekami. Jednak ten kurs to jakiś obłęd! Jeśli któraś ze stron strzeli gola (nawet w 70 minucie), to drugiej nie pozostanie nic innego, jak tylko rzucić się do szaleńczego ataku. 2 bramki w Dublinie nie są czymś niemożliwym.

Ponad 8,5 rzutów rożnych

W pierwszym meczu było zaledwie 7 rzutów rożnych, w rewanżu liczymy na co najmniej 2 więcej. Stałe fragmenty gry to jedna z najmocniejszych stron obu ekip, a w końcówce, kiedy decydowały się będą losy awansu, a piłkarze będą już nieco zmęczeni, nie powinni kalkulować, lecz po prostu wybijać piłkę poza boisko. Kurs nie zachwyca, jednak zakład wydaje się dość pewny.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi