piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Irlandia Irlandia
 
Dania Dania Dania

Irlandia vs Dania w ostatnim pojedynku barażowym o udział w rosyjskim Mundialu. W pierwszym meczu w Kopenhadze nie doczekaliśmy się goli, a jak będzie w Dublinie? Oto nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza meczu Irlandia : Dania
Irlandia awans

Co prawda Duńczycy przeważali w pierwszym meczu, jednak goście mądrze się bronili i wywieźli z Kopenhagi cenny remis. Przed własną publicznością Irlandczykom powinno grać się łatwiej - być może nie będą faworytami, jednak z pewnością stać ich na powalczenie z Danią. Patrząc na kursy zaproponowane przez bukmacherów głupotą byłoby typowanie awansu Duńczyków - value jest zdecydowanie po stronie gospodarzy.

Ponad 1,75 goli

Tak. Wiemy, że to baraż i że stawka tego meczu jest olbrzymia. Wiemy, że we wszystkich wcześniejszych barażach kilka goli padło jedynie w pierwszym starciu Chorwatów z Grekami. Jednak ten kurs to jakiś obłęd! Jeśli któraś ze stron strzeli gola (nawet w 70 minucie), to drugiej nie pozostanie nic innego, jak tylko rzucić się do szaleńczego ataku. 2 bramki w Dublinie nie są czymś niemożliwym.

Ponad 8,5 rzutów rożnych

W pierwszym meczu było zaledwie 7 rzutów rożnych, w rewanżu liczymy na co najmniej 2 więcej. Stałe fragmenty gry to jedna z najmocniejszych stron obu ekip, a w końcówce, kiedy decydowały się będą losy awansu, a piłkarze będą już nieco zmęczeni, nie powinni kalkulować, lecz po prostu wybijać piłkę poza boisko. Kurs nie zachwyca, jednak zakład wydaje się dość pewny.

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi