piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
LOTTO Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
 
Lech Poznań Lech Poznań Lech Poznań

Super Piątek w LOTTO Ekstraklasie, miejmy nadzieję, że tym razem nie tylko z nazwy. Jagiellonia Białystok vs Lech Poznań - poznajcie nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza meczu Jagiellonia Białystok : Lech Poznań
Jagiellonia AH (+0,25)  

Lechowi nigdy nie grało się łatwo na Podlasiu. Od 2009 roku Kolejorz wygrał tylko 1/8 meczów w Białymstoku i naszym zdaniem nie wygra również tym razem. Jagiellonia to na swoim terenie rywal groźny dla każdego zespołu w Ekstraklasie, o czym niech świadczy chociażby niedawna wygrana z Legią. Pamiętajmy, że przy tym handicapie, nawet w przypadku remisu wygrywamy połowę stawki.

Ponad 2,25    

W meczach pomiędzy tymi zespołami zazwyczaj padało sporo bramek i liczymy, że podobnie będzie tym razem. Naszym zdaniem zobaczymy co najmniej 2 gole, a to już pozwoli nam zachować przynajmniej połowę stawki. Jaga rzadko nie strzela u siebie, z kolei Lech nie przyjedzie do Białegostoku na wycieczkę, ale będzie chciał wywieźć stamtąd jakieś punkty. Wydaje się, że emocje są w tym przypadku gwarantowane.

Gol w obu połowach 

Typ wynikający z poprzedniego zakładu. W tym meczu nie powinniśmy narzekać na nudę.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi