piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Serie A
Juventus F.C. Juventus Turyn
 
Genoa CFC Genoa CFC Genoa CFC

Juventus Turyn vs Genoa w poniedziałkowym meczu kończącym zmagania w XXI kolejce we włoskiej Serie A. Kolejna łatwa wygrana gospodarzy? Już dziś poznajcie nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza meczu Juventus Turyn : Genoa CFC
Juve Ht/Ft         

Każdy inny wynik, niż prowadzenie Juventusu do przerwy i wygrana w całym meczu będzie ogromną niespodzianką. Bianconeri grają jak za swoich najlepszych czasów i podejrzewamy, że kwestią czasu jest kiedy przegonią Napoli i usadowią się na fotelu lidera. Kursy zaproponowane przez bukmacherów na ten zakład być może nie zachwycają, jednak opcja wydaje się dość pewna.

Juve wygra bez straty gola  

Stara Dama wygrała w ten sposób 5 kolejnych domowych meczów z Genoą i wszystko przemawia za tym, że ta passa zostanie w poniedziałek podtrzymana. W 11 poprzednich meczach Juventus stracił… 1 gola, natomiast w swoich 5 ostatnich spotkaniach Genoa znalazła drogę do siatki rywala zaledwie 2 razy. Zakład wydaje się oczywisty.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi