piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Serie A
Juventus F.C. Juventus Turyn
 
S.S. Lazio S.S. Lazio S.S. Lazio

Juventus Turyn vs Lazio Rzym we włoskiej Serie A. Czy będący w znakomitej formie goście pokonają Starą Damę na jej terenie? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza meczu Juventus Turyn : S.S. Lazio
Juve AH (-0,75)

W przeszłości często byliśmy świadkami sytuacji, że Lazio przyjeżdżało do Turynu mając wielkie nadzieje, a kończyło się gładkim zwycięstwem Bianconerich. Coś nam podpowiada, że podobnie będzie tym razem. Lazio wygrało we wszystkich rozgrywkach 12/14 meczów w tym sezonie, jednak nie zdziwimy się, jeśli wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego na Juventus Arena rzymianie zapomną, jak się gra w piłkę.

Ponad 2,5

Opcją Over 2,5 kończyło się 6/7 dotychczasowych meczów obu zespołów w Serie A w tym sezonie oraz 12/14 poprzednich spotkań Lazio poza domem. Sądzimy, że zawodnicy obu zespołów wpiszą się na listę strzelców, jednak nie będzie dla nas wielkim zaskoczeniem, jeśli gospodarze sami pokryją tę linię.

Juve strzeli w obu połowach

Typ nieco ryzykowny, ale za to kurs znakomity. Juve to na swoim terenie maszynka do strzelania goli, dlatego bramka dla gospodarzy zarówno przed, jak i po zmianie stron jest bardzo prawdopodobna

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi