piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
LOTTO Ekstraklasa
Lech Poznań Lech Poznań
-:-
Korona Kielce Korona Kielce Korona Kielce

Super Piątek w LOTTO Ekstraklasie to tym razem starcie Lecha Poznań z Koroną Kielce. Gospodarze będą chcieli wygrać i umocnić się na fotelu lidera, jednak goście z pewnością zadania im nie ułatwią. Oto nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza meczu Lech Poznań : Korona Kielce
Lech AH (-1)
2.03

Kolejorz to na swoim terenie mocna ekipa i nie powinien mieć problemów z pokonaniem Korony. Kielczanom nigdy nie grało się dobrze w Poznaniu i od debiutu w Ekstraklasie w 2005 roku nie wygrali tam ani razu, większość spotkań gładko przegrali, a w 12 meczach zdobyli tylko 3 gole. Handicap azjatycki AH (-1) wydaje nam się bezpieczny.

Lech Ht/Ft
2.25

Konsekwentnie w tym meczu stawiamy na Kolejorza. Korona poza domem spisuje się znacznie słabiej niż u siebie i naszym zdaniem gościom zabraknie umiejętności, aby powstrzymać lechitów. Kursy zaproponowane przez bukmacherów na prowadzenie Lecha do przerwy i wygraną w całym meczu wyglądają lepiej niż przyzwoicie.

Ponad 2,5 gola
 1.65

Jeśli gospodarze będą mieli swój dzień i szybko strzelą gola to są w stanie sami pokryć tę linię. Wspominaliśmy już o kłopotach kielczan poza domem - ich gra obronna na wyjazdach nie stanowi najlepszego materiału szkoleniowego. Poza tym, nie możemy wykluczyć bramki dla gości, dlatego zakład na Over 2,5 wydaje nam się dobrym pomysłem.

Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi