piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
LOTTO Ekstraklasa
Lech Poznań Lech Poznań
 
Korona Kielce Korona Kielce Korona Kielce

Super Piątek w LOTTO Ekstraklasie to tym razem starcie Lecha Poznań z Koroną Kielce. Gospodarze będą chcieli wygrać i umocnić się na fotelu lidera, jednak goście z pewnością zadania im nie ułatwią. Oto nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza meczu Lech Poznań : Korona Kielce
Lech AH (-1)

Kolejorz to na swoim terenie mocna ekipa i nie powinien mieć problemów z pokonaniem Korony. Kielczanom nigdy nie grało się dobrze w Poznaniu i od debiutu w Ekstraklasie w 2005 roku nie wygrali tam ani razu, większość spotkań gładko przegrali, a w 12 meczach zdobyli tylko 3 gole. Handicap azjatycki AH (-1) wydaje nam się bezpieczny.

Lech Ht/Ft

Konsekwentnie w tym meczu stawiamy na Kolejorza. Korona poza domem spisuje się znacznie słabiej niż u siebie i naszym zdaniem gościom zabraknie umiejętności, aby powstrzymać lechitów. Kursy zaproponowane przez bukmacherów na prowadzenie Lecha do przerwy i wygraną w całym meczu wyglądają lepiej niż przyzwoicie.

Ponad 2,5 gola

Jeśli gospodarze będą mieli swój dzień i szybko strzelą gola to są w stanie sami pokryć tę linię. Wspominaliśmy już o kłopotach kielczan poza domem - ich gra obronna na wyjazdach nie stanowi najlepszego materiału szkoleniowego. Poza tym, nie możemy wykluczyć bramki dla gości, dlatego zakład na Over 2,5 wydaje nam się dobrym pomysłem.

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi