piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Premier League
Manchester Utd Manchester Utd
 
Stoke City F.C. Stoke City F.C. Stoke City F.C.

Manchester United vs Stoke City w jedynym poniedziałkowym meczu zamykającym zmagania w XXIII kolejce angielskiej Premier League. Faworyt wydaje się oczywisty, jednak gospodarze już nieraz zawodzili swoich fanów. Oto nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza meczu Manchester Utd : Stoke City F.C.
United wygra bez straty gola

Czerwone Diabły nie straciły gola w 3 kolejnych spotkaniach i naszym zdaniem ta seria zostanie podtrzymana. Tym bardziej że Stoke, zwłaszcza w meczach poza domem, spisuje się w tym roku bardzo przeciętnie i według nas goście punktów i goli będą musieli szukać w następnych meczach.

Poniżej 3,5 gola  

Grad goli w tym meczu byłby dla nas sporym zaskoczeniem. Tym bardziej, że jak już ustaliliśmy, gościom trudno będzie o choćby honorowe trafienie, a Czerwone Diabły nie będą miały powodu (ani ochoty), aby gonić za kolejnymi trafieniami. Więcej niż 3 gole padły w zaledwie 2/10 poprzednich meczów United, 3/11 spotkań z udziałem Stoke oraz tylko w 1/9 poprzednich pojedynków bezpośrednich. Gdybyśmy musieli wytypować Correct Score to naszą propozycją byłoby 2:0 lub 3:0 dla gospodarzy.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi