piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Maroko Maroko
 
Iran Iran Iran

Maroko vs Iran w inauguracyjnym pojedynku w grupie B piłkarskich Mistrzostw Świata. Brakuje Wam pomysłu na zakład przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie.

Analiza meczu Maroko : Iran
Maroko AH (0)     

Kurs na ten zakład nie zachwyca, natomiast sama opcja wydaje się dość pewna. Maroko nie przegrało od 18 spotkań, tj. od sierpnia 2017 roku. W tym czasie pokonało m.in. Słowację, Serbię, Nigerię, Wybrzeże Kości Słoniowej, Koreę Południową i Egipt. Również Iran nie notował ostatnio złych wyników, jednak zdecydowanie większe wrażenie robią na nas rywale Marokańczyków i to im przyznajemy nieco więcej szans w tym meczu. Dzięki handicapowi azjatyckiemu nawet w przypadku remisu otrzymujemy zwrot stawki.

Ponad 1,75 goli  

Co prawda tuzin goli byłby tu dla nas sporym zaskoczeniem, jednak bukmacherzy zdecydowanie przesadzili w drugą stronę i na linie underowe oferują absurdalnie niskie kursy. W przypadku proponowanego przez nas zakładu nawet w przypadku dokładnie dwóch trafień wygrywamy połowę stawki, dlatego widzimy spore value w tym typie. Biorąc pod uwagę, że mniej niż 2 gole padły w zaledwie 2/14 poprzednich spotkań z udziałem Maroka, naprawdę tak trudno wyobrazić sobie 2 trafienia w tym meczu?

Gol w obu połowach

Kolejny znakomity kurs na gole w tym spotkaniu. Jasne, to zakład nieco ryzykowny, ale i bukmacherzy płacą za niego bardzo przyzwoicie, dlatego naszym zdaniem warto go rozważyć.

Correct Score 2:1

 

 

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi