piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Peru Peru
 
Dania Dania Dania

Peru vs Dania w drugim sobotnim meczu grupy C rosyjskiego Mundialu. Jak poradzą sobie Duńczycy, z którymi walczyliśmy w eliminacjach? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza meczu Peru : Dania
Dania AH (0)  

Duńczycy znakomicie spisywali się w eliminacjach do Mundialu, gdzie m.in. pokonali Polskę 4:0, a w barażach nie pozostawili żadnych złudzeń Irlandczykom wygrywając w Dublinie aż 5:1. Większość graczy z Danii gra w solidnych europejskich zespołach i to powinno być widoczne na boisku. Zespoły z Ameryki Południowej rzadko zachwycały na mistrzostwach rozgrywanych w Europie, dlatego zakład Draw No Bet wydaje nam się w tym przypadku dość bezpieczny i w najgorszym razie liczymy na zwrot stawki.

Poniżej 2,5 goli    

Nie spodziewamy się tutaj fajerwerków, a raczej twardej i nieustępliwej gry z obu stron. Ten mecz to z dużą doza prawdopodobieństwa starcie o drugie miejsce i wyjście z grupy, dlatego liczymy na uważną grę z obu stron. 3 lub więcej bramek padło w zaledwie 3/10 poprzednich spotkań z udziałem Peru, a także w 2/10 ostatnich meczów Duńczyków. Co więcej w 4 poprzednich grach zachowali oni czyste konto, dlatego zakład Under 2,5 wydaje nam się rozsądny, a kurs przyzwoity.

Correct Score 0:1

 

 

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi