piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
LOTTO Ekstraklasa
Piast Gliwice Piast Gliwice
 
Legia Warszawa Legia Warszawa Legia Warszawa

Piast Gliwice vs Legia Warszawa w IV kolejce polskiej LOTTO Ekstraklasy. Brakuje Wam pomysłu na zakład przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie.

Analiza meczu Piast Gliwice : Legia Warszawa
Piast AH (+0,25)

Legia gra katastrofalnie i naszym zdaniem nie wygra w Gliwicach. Mistrzowie Polski są w gigantycznym dołku, a priorytetem dla nich jest z pewnością czwartkowy rewanż z luksemburskimi ślusarzami, a nie mecz ligowy. Straty na krajowym podwórku i tak pewnie wcześniej czy później zostaną odrobione, natomiast brak awansu do fazy grupowej LE będzie olbrzymim ciosem dla klubowego budżetu. Handicap azjatycki sprawia, że nawet w przypadku remisu wygrywamy połowę stawki.

Poniżej 2,75 goli  

Nie spodziewamy się tutaj wielkich emocji i goli. Legioniści nie mają żadnego pomysłu na grę pod bramką rywala, trudno również o porywający występ podejrzewać graczy Piasta. Na 99% będziemy świadkami tradycyjnej ligowej rąbanki, czyli walki z cieniem w środku pola, a sytuacji pod obiema bramkami będzie jak na lekarstwo.

Piast wygra bez straty gola     

Typ nieco ryzykowny, za to ze znakomitym kursem. “Trener” Vukovic da zapewne szansę kilku dublerom, aby nie zajechać swoich podstawowych graczy (wszak jest już prawie połowa sierpnia). Piast prezentuje się w tym sezonie całkiem solidnie, a znając Waldemara Fornalika, jeśli jego podopieczni wyszliby na prowadzenie, to gospodarze postawią przed własnym polem karnym nie autobus, ale pociąg towarowy z 20 wagonami! Nie wierzymy w to co piszemy, jednak Legii trudno będzie o gola w Gliwicach.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

Taki mądry jesteś śmieszku? Tylko że to Legia co roku dochodzi najdalej w pucharach, a nie kuchenkorz i inne wynalazki. Taka prawda niestety, a prawda w oczy boli, oj boli!!!

Avatar

Mentalnie Warszawka rozbita i Piast dla mnie jest mega faworytem. Nie wiem skąd bukmacherzy biorą takie kursy. Na wina Piasta jest aż 2,89. Przecież to promocja:) Legia zrobi wszystko, żeby wygrać w Luksemburgu, dlatego spodziewam się sporych zmian w zespole. Oczywiście to może zadziałać w drugą stronę jednak myślę, że z rozpędzonymi Gliwicami i kunsztem trenerskim Fornalika (czytaj lepiej mieć trenera niż go nie mieć od roku) to znowu będzie płac stolycy :)

Avatar

I z kogo się smiejecie? Z samych siebie się śmiejecie. I tak w maju Legia będzie świętowała tytuł, a wy będziecie skamleć jak zwykle pod stołem.

Avatar

Piast powinen tutaj wystawić jakiś juniorów albo sekcję kobiecą, to może sierotki z Warszawy miałyby jakiekolwiek szanse

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi