piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Bundesliga
RB Leipzig RB Lipsk
 
FC Schalke 04 FC Schalke 04 FC Schalke 04

Red Bull Lipsk vs Schalke 04 Gelsenkirchen w najciekawiej zapowiadającym się sobotnim meczu w niemieckiej Bundeslidze. Kto okaże się górą? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza meczu RB Lipsk : FC Schalke 04
Schalke AH (+0,75)  

Naszym zdaniem bukmacherzy nie doceniają Schalke. Goście są niepokonani od 14 meczów i prezentują naprawdę solidny futbol. Graczom z Lipska z kolei czkawką odbijają się jesienne występy w Champions League - ta drużyna nie wygrała żadnego z 5 ostatnich jesiennych meczów i również w sobotę czeka ją trudne zadanie. Dzięki handicapowi azjatyckiemu nawet w przypadku minimalnej wygranej gospodarzy tracimy wyłącznie połowę stawki.

Gol w obu połowach 

Spodziewamy się ciekawego meczu, ze sporą liczbą sytuacji podbramkowych i kilkoma golami. Jednak zamiast linii overowych znacznie bardziej podoba nam się zakład na gola w obu połowach - kursy są bardzo zbliżone, a ryzyko nieco mniejsze.

Obie drużyny strzelą  

Zakład wynikający z dwóch poprzednich. Lipsk raczej trafi do siatki, tak jak uczynił to w 15 ostatnich meczach przed własną publicznością. Schalke z kolei rzadko wraca z wyjazdów bez gola - taka sytuacja zdarzyła się zaledwie w 2/16 poprzednich meczów poza domem. 3/4 dotychczasowych meczów bezpośrednich pomiędzy tymi drużynami zakończyło się opcją Both To Score, dlatego ten zakład to według nas dobry pomysł.

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi