piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Bundesliga
RB Leipzig RB Lipsk
 
FC Schalke 04 FC Schalke 04 FC Schalke 04

Red Bull Lipsk vs Schalke 04 Gelsenkirchen w najciekawiej zapowiadającym się sobotnim meczu w niemieckiej Bundeslidze. Kto okaże się górą? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza meczu RB Lipsk : FC Schalke 04
Schalke AH (+0,75)  

Naszym zdaniem bukmacherzy nie doceniają Schalke. Goście są niepokonani od 14 meczów i prezentują naprawdę solidny futbol. Graczom z Lipska z kolei czkawką odbijają się jesienne występy w Champions League - ta drużyna nie wygrała żadnego z 5 ostatnich jesiennych meczów i również w sobotę czeka ją trudne zadanie. Dzięki handicapowi azjatyckiemu nawet w przypadku minimalnej wygranej gospodarzy tracimy wyłącznie połowę stawki.

Gol w obu połowach 

Spodziewamy się ciekawego meczu, ze sporą liczbą sytuacji podbramkowych i kilkoma golami. Jednak zamiast linii overowych znacznie bardziej podoba nam się zakład na gola w obu połowach - kursy są bardzo zbliżone, a ryzyko nieco mniejsze.

Obie drużyny strzelą  

Zakład wynikający z dwóch poprzednich. Lipsk raczej trafi do siatki, tak jak uczynił to w 15 ostatnich meczach przed własną publicznością. Schalke z kolei rzadko wraca z wyjazdów bez gola - taka sytuacja zdarzyła się zaledwie w 2/16 poprzednich meczów poza domem. 3/4 dotychczasowych meczów bezpośrednich pomiędzy tymi drużynami zakończyło się opcją Both To Score, dlatego ten zakład to według nas dobry pomysł.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi