piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Rosja Rosja
 
Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska

Rosja vs Arabia Saudyjska w meczu otwarcia Mistrzostw Świata 2018. Jak zaprezentują się gospodarze turnieju? Jaki zakład postawić przed tym spotkaniem? Już dziś poznajcie nasze darmowe typy bukmacherskie.

Analiza meczu Rosja : Arabia Saudyjska
Arabia AH (+1,5)  

Wątpimy, aby ten Mundial należał do gospodarzy i nie zdziwimy się, jeśli spore problemy będą mieli już na inaugurację. Arabia wcale nie jest tak słaba, jak się niektórym wydaje. Goście przed kilkoma dniami minimalnie ulegli Niemcom, wcześniej również 1:2 przegrali z Włochami, a w maju pewnie pokonali Greków oraz Algierię. Naszym zdaniem gospodarzy czeka wyjątkowo trudna przeprawa, dlatego kurs oferowany przez bukmacherów na zaproponowany przez nas handicap azjatycki wydaje nam się bardzo przyzwoity.

Poniżej 2,5 goli    

Mecze otwarcia na Mundialu rzadko są efektowne i zazwyczaj pada w nich mało goli. Patrząc na zestawienie tegorocznej inauguracji są spore szanse na powtórkę. Zarówno Rosjanie, jak i goście zdecydowanie lepiej czują się w obronie niż w ataku i nie zdziwimy się, jeśli mecz rozstrzygnie jedna bramka.

I połowa Under 1  

Typ wynikający z poprzedniego zakładu. Mecze otwarcia są bardzo specyficzne i nie będzie dla nas wielką niespodzianką, jeśli przed przerwą z boiska będzie wiało potworną nudą. Dzięki linii azjatyckiej w przypadku dokładnie jednego gola w pierwszej połowie otrzymamy zwrot stawki.

Correct Score 1:1

 

 

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi