piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Liga Mistrzów
Szachtar Donieck Szachtar Donieck
-:-
SSC Napoli SSC Napoli SSC Napoli

Szachtar Donieck vs Napoli w meczu I kolejki Ligi Mistrzów. Czy drużyna Polaków - Piotra Zielińskiego i Arkadiusza Milika - udanie zainauguruje tegoroczne rozgrywki? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza meczu Szachtar Donieck : SSC Napoli
Napoli AH (-0,25)
1.83

Neapolitańczycy są w doskonałej formie od początku sezonu i wszystkie dotychczasowe oficjalne mecze wygrali różnicą dwóch lub więcej goli. Naszym zdaniem podobnie może być w Charkowie (mecz rozgrywany jest na neutralnym terenie), jednak tutaj zadowolimy się handicapem azjatyckim AH (-0,25). Dzięki niemu nawet w przypadku remisu stracimy wyłącznie połowę stawki.

Obie drużyny strzelą
1.65

Napoli od początku sezonu prezentuje zaskakująco dobrą i skuteczną grę w defensywie - w 6 poprzednich meczach Reina sięgał do siatki zaledwie 2 razy. Na Ukrainie o czyste konto będzie jednak ciężko. Szachtar to doświadczona i zaprawiona w europejskich bojach ekipa i z pewnością Ukraińców stać na przynajmniej jedno trafienie.

Ponad 2,5 gola
1.84

Propozycja zakładu wynikająca z poprzedniego typu. Grupa F zapowiada się jako bardzo wyrównana, dlatego oba zespoły powinny potraktować ten mecz szalenie poważnie. W końcowym rozrachunku każdy punkt może się okazać na wagę złota, dlatego w środę spodziewamy się wymiany ciosów od pierwszego gwizdka sędziego.

Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi