piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Liga Mistrzów
Szachtar Donieck Szachtar Donieck
 
SSC Napoli SSC Napoli SSC Napoli

Szachtar Donieck vs Napoli w meczu I kolejki Ligi Mistrzów. Czy drużyna Polaków - Piotra Zielińskiego i Arkadiusza Milika - udanie zainauguruje tegoroczne rozgrywki? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza meczu Szachtar Donieck : SSC Napoli
Napoli AH (-0,25)

Neapolitańczycy są w doskonałej formie od początku sezonu i wszystkie dotychczasowe oficjalne mecze wygrali różnicą dwóch lub więcej goli. Naszym zdaniem podobnie może być w Charkowie (mecz rozgrywany jest na neutralnym terenie), jednak tutaj zadowolimy się handicapem azjatyckim AH (-0,25). Dzięki niemu nawet w przypadku remisu stracimy wyłącznie połowę stawki.

Obie drużyny strzelą

Napoli od początku sezonu prezentuje zaskakująco dobrą i skuteczną grę w defensywie - w 6 poprzednich meczach Reina sięgał do siatki zaledwie 2 razy. Na Ukrainie o czyste konto będzie jednak ciężko. Szachtar to doświadczona i zaprawiona w europejskich bojach ekipa i z pewnością Ukraińców stać na przynajmniej jedno trafienie.

Ponad 2,5 gola

Propozycja zakładu wynikająca z poprzedniego typu. Grupa F zapowiada się jako bardzo wyrównana, dlatego oba zespoły powinny potraktować ten mecz szalenie poważnie. W końcowym rozrachunku każdy punkt może się okazać na wagę złota, dlatego w środę spodziewamy się wymiany ciosów od pierwszego gwizdka sędziego.

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi