piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Premier League
Crystal Palace Crystal Palace
 
Chelsea F.C. Chelsea Chelsea F.C.

Crystal Palace vs Chelsea w meczu VIII kolejki angielskiej Premier League. Czy osłabieni gospodarze postawią się mistrzom Anglii? Oto nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza meczu Crystal Palace : Chelsea
Chelsea wygra do zera 

Wydaje się, że kwestia zwycięstwa The Blues nie podlega dyskusji. Crystal Palace spisuje się tragicznie, przegrało wszystkie 7 dotychczasowych meczów i trudno liczyć na ich przełamanie akurat w sobotę. My jednak idziemy o krok dalej i proponujemy zakład na wygraną gości bez straty gola. Palace nie zdobyło jeszcze bramki, a bez kontuzjowanych Benteke i Zahy będzie to podwójnie trudne.

Chelsea strzeli w obu połowach 

Antonio Conte nie będzie co prawda mógł w tym meczu skorzystać z Alvaro Moraty, jednak liczymy, że goście znajdą drogę drogę do bramki rywala zarówno przed, jak i po przerwie. Gospodarze tracą mnóstwo bramek i trudno spodziewać się, że podczas kilkunastodniowej przerwy na reprezentacje znacząco poprawili się w tym elemencie.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi